Wpis z mikrobloga

Witam w mojej najnowszej serii wpisów. Tego jeszcze nie było. W mojej najnowszej serii wpisów będę omawiał rasy Homo sapiens zamieszkujące Polskę. Zapraszam do obserwowania #rasypolakow .
Na pierwszy ogień pójdzie: Damianoid.
Na bank każdy z was takiego zna. Fajny kolega. Dlaczego Damianoid? Bo gdybym miał nadać imię komuś tak wyglądającemu to byłoby to Damian, a jeśli miałbym spośród różnie wyglądających ludzi wybrać kogoś, dla którego przeznaczone jest to imię, byłby to właśnie taki Słowianin.
Damianoida #!$%@? wzrok, który od razu informuje, że jego to nie obchodzi i ma wszystko gdzieś. Jednak już po pierwszym spojrzeniu w te znudzone oczy widać, że ma się do czynienia ze spoko ziomkiem. Damianoid ma tendencje zapuszczania bródki (wąskiej, bez wąsa). Jest chudy, wysoki, ma długą twarz oraz brązowe włosy, a ich inteligencja jest przeciętna. Każdy Romanoid jest 7/10 i wzwyż. Damianoidy #!$%@? niski poziom agresji i zdolności przywódczych, przez co nigdy nie jest liderem.
Damianoid to człowiek, z którym chętnie napiłbym się piwka, taką perełkę pod parasolem Tyskie przy stole ubrudzonym sosem czosnkowym którego jakiś 50% Schaboszczakoid (historia na inny wpis) użył do dodania smaku swojej pizzy Diablo na zewnątrz lokalu gastronomicznego na starówce w mieście wojewódzkim po zajęciach z angielskiego na uczelni, która jest 19265182 w rankingu światowym.
#rasypolakow #gruparatowaniapoziomu #heheszki #slowianie #historia #kultura #damian
TypowyBaronNarkotykowy - Witam w mojej najnowszej serii wpisów. Tego jeszcze nie było...

źródło: comment_7MSK7iyKxqJTA5CmVs5ZCmaKUGyWjOjJ.jpg

Pobierz
  • 4