Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 17 lat i jestem strasznie nieśmiały. Nie mam znajomych i przyjaciół z którymi spędzałbym czas po szkole. Moja klasa w liceum jest zgrana i wszyscy się lubią, czasem z kimś pogadam lub wyjdę do maka ale nigdy nie byłem na imprezie czy na mieście w weekend. Chciałbym się zakumplować z kimś z klasy ale nie wiem jak, i chciałbym zrobić to jak najszybciej bo za miesiąc wakacje i dwóch miesięcy bez kontaktu z innymi ludźmi nie przeżyje. Najbardziej smuci mnie fakt że gdy inni chodzą na imprezy i się bawią ja marnuje swoją młodość przed komputerem. Co robić?
#przegryw #licbaza #depresja #niesmialosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: imprezy są przereklamowane, tylko chlanie. Szczerze, bądź sobą. Jeśli szukasz znajdź jakiegoś kumpla, ale nie musisz chodzić na imprezy które może cie nie zainteresują. Nie warto robić coś na siłe. I tak za dwa lata o tych ludziach nie bedziesz już pamiętał
Najbardziej smuci mnie fakt że gdy inni chodzą na imprezy i się bawią ja marnuje swoją młodość przed komputerem


@AnonimoweMirkoWyznania: O matko, jak ci się siedzenie przed kompem kojarzy z marnowaniem czasu, to go nie marnuj i rób coś pożytecznego. Jak chcesz chodzić na imprezy to chodź, a kumpli znajdziesz, jak będziesz dawał im atencję, zagadywał i szukał wspólnych punktów zaczepienia, żeby zaakceptowali cię jako kogoś z kim fajnie jest pogadać.