Wpis z mikrobloga

#got #graotron #gameofthrones

Właściwie, to największym pozytywem tego odcinka jest scena z Drogonem wiadomo już po czym, nie chcę spoilerować. Bo popatrzcie się, nie podjął oczywistej z punktu widzenia sytuacji decyzji, tylko zadziałał w sposób bardziej złożony. Nie zabijając sprawcy, tylko przyczynę i powód. Symbol do którego dążyła "matka", jej cel.

Ogólnie, smoki to jedne z niewielu rzeczy których Dedeki do końca nie #!$%@?.
  • 11
  • Odpowiedz
Ogólnie, smoki to jedne z niewielu rzeczy


@qnebra: Ja jestem zdania, że po ostatnim odcinku Drogon mógłby zostać królem. Jest wiele inteligentniejszy niż każda z tych postaci w ostatnich sezonach. xD
  • Odpowiedz
@postacie: Co właśnie pokazano tą sceną. Błyskawicznie odgadł kto zabił "mamę", co widać było bardzo dobrze, lecz potem podjął nieoczywistą decyzję. Pokazującą dobitnie inteligencję i myślenie.

Teraz pomyślmy co by było jakby był taki Szary Robak na przykład, tak zamiast smoka.
  • Odpowiedz
Ogólnie, smoki to jedne z niewielu rzeczy których Dedeki do końca nie #!$%@?.


@qnebra: Tiaaa.. Szczególnie jak w jednym odcinku smoczek niszczy mur, w S05E08 całe King's Landing (co jest komiczne, że nawet nie musi sobie odpocząć), a w Bitwie o Winterfell nie daje rady z kupką gruzu za którą ukrywa się Jon (i to w dodatku ten lodowy).
Także tak średnio bym powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@qnebra: Tylko że Drogon nie widział samego zabójstwa, pewnie coś wyczuł i wtedy się przyturlał. Bo wyobraźcie sobie, że Dankę zabił ktoś inny i uciekł, Jon podbiegł, żeby Dankę ratować czy coś, a Drogon wpada i stwierdza "O ty #!$%@?" i zabija Jona : D
  • Odpowiedz
@qnebra ja się z tym nie zgadzam, moim zdaniem w stylu bardzo nie-GOT Drogon oszczędził Jona, bo co? Bo jest Targaryenem? Smoki są absolutnie lojalne swoim jeźdźcom, Targi mieli swoje wojny cywilne podczas których wybijali się wzajemnie 'za pomocą' smoków, więc nie... A Drogon podejmujący autonomiczną decyzję by stopić Żelazny Tron to właśnie taki disneyowski bullshit który zepsuł finał całej historii.
  • Odpowiedz