Wpis z mikrobloga

Instagram niektórym laskom zrył mózgi doszczętnie. Wczoraj nad Balatonem jedna taka wypożyczyła elektryczną hulajnogę, żeby nagrać kilkusekundowy filmik, na którym jedzie na hulajnodze i jednocześnie uśmiecha się do kamery. Było dużo ludzi, więc czekali jak nikt nie będzie szedł, scenę powtarzali przynajmniej kilka razy, a jej facet stał w krzakach, żeby wszystko nagrać.

#!$%@? czasy, #!$%@? ludzie.

#warszawa #instagram #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 64
  • Odpowiedz
@Venro: ja #!$%@? uwielbiam dziadów, którzy nie rozumieją, że świat się zmienia xDDDDD
Nie rozumiem jak pusty trzeba mieć beret, żeby samemu się #!$%@?ć, gdy będąc dzieciakiem starzy #!$%@? cię za to, że grasz na Pegasusie bo to rozrywka dla debili i ŁOLABOGA DOKĄD TEN SWIAT ZMIERZA DZIECI TYLKO W TE TELEWIZORY GRAJO ZAMIAST W KAPSLE JOP TWAJU MAĆ. A ich starzy #!$%@? ich za to, że w kapsle grają zamiast
  • Odpowiedz
@wcfilmowe

Instagramerki XDDD WARTE XDDD

Są warte tyle co ich pakiet Internetu, znika Instagram, znikają i one. Nie, to nie jest posada dyrektora, że przechodzi do innej firmy na stanowisko dyrektorskie, tylko profil, który w momencie wykasowania zabija wirtualne życie. Coś takiego jak Instagramerka nie istnieje, to fikcja typie, jest to po prostu osoba z kontem na portalu ze zdjęciami i tyle.
  • Odpowiedz
@Notabene: ja #!$%@? jaki amebiarz xDDDDDDD

Adam Małysz przestał istnieć po tym jak zakończył karierę.
Robert Lewandowski przestał istnieć po tym jak opuścił Borussię.
Dawid Podsiadło przestał istnieć po tym jak skończył się X-factor.
A nie, czekaj.
Doświadczenie, które mają jest warte miliony razy więcej niż twoja #!$%@? umiejętność obsługi drukarki czy co tam w życiu robisz. Wiem, że ciężko się pogodzić z tym jak funkcjonuje współczesny świat komuś, komu horyzont
  • Odpowiedz
@wcfilmowe

Ty porównujesz sportowców czy wokalistów którzy faktycznie coś potrafią do dziewczyny znanej z tego że ma konto na jakimś portalu? Serio? Ci ludzie nie mają nic oprócz tego konta, za to taki Małysz czy Lewandowski ma rzeczy realne, realną karierę. Ja rozumiem że ty dopiero co się do liceum dostałeś, ale musisz zrozumieć jak działa świat. Ta liczba followersów nie znaczy nic, w przypadku padnięcia serwerowni wykopu, twoje przemyślenia są gówno
  • Odpowiedz
post nie jest w zadnym wypadku "sponsorowany


@RozowaZielonka: ale dający liczy na to, że w zamian za prezent odwdzięczysz mu się dobrym słowem. I wiele ludzi tak robi, bo podświadomie czują, że są coś winni prezenterowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zapytajmy się dużych marek, kogo wyceniają drożej, ciebie czy influencerkę z instagrama. Jesteś gotowy na taki eksperyment?


@wcfilmowe: Ekstra porównanie. W sensie jakich dużych marek? Modowych? To może zapytajmy ordynatora szpitala, czy lepiej wycenia instagramerkę czy doświadczonego lekarza? Bzdurne eksperymenty proponujesz, bo wycena zależy od wyceniającego. Nikt Ci tu nie mówi, że instagramerki nie zarabiają i że nie robią kariery. Po prostu tych robiących karierę jest garstka. Te dziewczyny, które żyją
  • Odpowiedz
@Notabene: nie wiesz kim są, bo jesteś dziadem. Moja babcia nie ma zielonego pojęcia kim jest Lewandowski, no i żaden z nas nie ma pojęcia jak wygląda właściciel Bayeru albo dyrektor generalny NASA, czyli twoim zdaniem nie mają wpływu na innych ludzi tak?
Co potrafi Lewandowski oprócz grania w piłkę? No słucham. I tak się składa, że taki Lewandowski zatrudnia taką - dajmy na to - Gosię, która mu prowadzi Instagrama.
  • Odpowiedz
@yorrick: > a możesz powiedzieć o co Ci chodzi? Skrzywdzili kogoś, zniszczyli coś? Zrobili coś obrazoburczego? Serio pytam bo nie mam pojęcia o co Ci chodzi w tym wpisie. Mam 33 lata, więc jestem już staruchem, ale rozumiem jeśli ktoś ma potrzebę nagrać filmik jak jedzie na hulajnodze i się uśmiecha. I nie chce mieć ludzi w tle bo tak sobie wymyślił. Kurcze stary, serio o co Ci chodzi?

Cytowany tekst...
  • Odpowiedz
@SpeedyG serio i tak was to martwi?:) Tacy jesteście przejęci losem tych młodych Polek i Polaków, co się nie umieją cieszyć chwilą?;) No proszę Cię:)
  • Odpowiedz
Co ci nie pasuje w tym porównaniu? W takim sensie, że dużych marek ze swojej branży. Ciekawe kto komu wiecej zapłaci, szpital dobremu lekarzowi czy marka modowa dobrej influenserce ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście, że marka modowa nie zapłaci lekarzowi, a szpital influenserce z Instagrama bo byłoby to bez sensu i dobrze o tym wiesz, ale manipulujesz, żeby sztucznie i bezsensownie obalić mój argument.


@wcfilmowe: Nie pasuje
  • Odpowiedz
@yorrick: Mnie to nie martwi bo mam też normalnych znajomych, ale czasami wkurza jak tracisz czas chcąc się rozerwać w barze i duża część ludzi psuje atmosferę przez instagramy, snapy, itp. Do tego różowa też wkurza cykając fotki na insta w liczbie 20, żeby żadne zdjęcie się jej nie spodobało bo na jednym wyszła za grubo, na drugim za chudo, itp.
  • Odpowiedz
U nich to się kiedyś skończy, jak wszystko. I co wtedy taka osoba wpisze w CV? Instagram to tylko portal który w każdym momencie może zniknąć


@Notabene: teraz pracują nad tym, żeby komputery zastąpiły kierowców zawodowych. Więc nie wiem kto pierwszy zniknie, ale raczej nie będą to influencerzy
  • Odpowiedz
@wegetacja

Wierzysz w cuda? Prędzej ten gatunek wymrze niż za naszego życia 40 tonowe zestawy będą prowadzone przez "komputery". Siedzisz przed tym komputerkiem, czytasz te bzdury i powtarzasz. Zacznijmy od tego że element kierowcy zawsze będzie potrzebny w transporcie, całego świata nie obsadzisz czujnikami żeby komputerek mógł wjechać do rolnika, nie zrozumiesz że gps i mapy nie wystarczą do podjazdu na tereny firm czy pod same firmy. Nie masz zielonego pojęcia o
  • Odpowiedz
@Shanny: Po pierwsze zacytuj fragment mojej wypowiedzi, w której pytam typa czy marka modowa wyceni lepiej jego czy influenserkę z insta.
Po drugie fajnie, że powtarzasz moją argumentację, tylko szkoda, że bez sensu.
Po trzecie pisałem już tutaj, że nie rozmawiamy o moralności tylko o faktach, jak wygląda rynek. Z niczego się nie cieszę, po prostu rozumiem rzeczywistość i nie płaczę nad swoim losem będąc zacofanym neandertalem widzącym problem wszędzie tylko
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: ale ty kumasz, że 99% tych typiarek na insta nie znaczy tam tyle co lewy w piłce? X% z nich jest co najwyżej takim Radkiem Kałużnym, który po zakończeniu kariery został kurierem w UK (nic nie mam do wykonywanej pracy, ale przepaść w zarobkach ogromna). Jeśli nie jesteś w stanie zrozumieć tak prostej rzeczy, to przepraszam ale nie jesteś zbyt bystrą osobą.
  • Odpowiedz