Wpis z mikrobloga

Instagram niektórym laskom zrył mózgi doszczętnie. Wczoraj nad Balatonem jedna taka wypożyczyła elektryczną hulajnogę, żeby nagrać kilkusekundowy filmik, na którym jedzie na hulajnodze i jednocześnie uśmiecha się do kamery. Było dużo ludzi, więc czekali jak nikt nie będzie szedł, scenę powtarzali przynajmniej kilka razy, a jej facet stał w krzakach, żeby wszystko nagrać.

#!$%@? czasy, #!$%@? ludzie.

#warszawa #instagram #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 64
  • Odpowiedz
@Venro a możesz powiedzieć o co Ci chodzi? Skrzywdzili kogoś, zniszczyli coś? Zrobili coś obrazoburczego? Serio pytam bo nie mam pojęcia o co Ci chodzi w tym wpisie. Mam 33 lata, więc jestem już staruchem, ale rozumiem jeśli ktoś ma potrzebę nagrać filmik jak jedzie na hulajnodze i się uśmiecha. I nie chce mieć ludzi w tle bo tak sobie wymyślił. Kurcze stary, serio o co Ci chodzi?
  • Odpowiedz
@yorrick chodzi o to że niektórym w głowie się nie mieści że czasy się zmieniają. Nasi starzy z takim samym politowaniem wypowiadali się o nas grających w herosów.
  • Odpowiedz
Wiec panny które mają setki tysięcy koszą na tym niezły hajs, to jest dla reklamodawców świetny, wręcz idealny kanał reklamowy.


@RozowaZielonka: nie wszystkie, serio. Jak już wyżej wspomniano, większość robi to jedynie dla atencji, żyjąc przy tym złudzeniami, że któregoś dnia zostaną zauważone przez duże marki i rozpoczną karierę śladami Maffashion. Ludzie są w stanie poniżać się za próbkę kremu, więc nie dziwi mnie, że robią to również za darmo. Mało
N.....r - > Wiec panny które mają setki tysięcy koszą na tym niezły hajs, to jest dla...

źródło: comment_dKwBINMFsCqmpd3AvKjoqyS6yZMUGtUx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz