Wpis z mikrobloga

Wojska Dany zostały cudownie rozmnożone, a smocza królowa ma głos który niesie się chyba na kilometr xD
Jon wreszcie powiedział coś innego niż "to moja królowa" i powiedział "to królowa nas wszystkich". Tyrion mówi do Jona, "słyszałeś przemowę", ale ona była w obcym języku dla Snowa.
Śnieg w kings landing raz sobie pada a raz nie.
Bran królem to top kek xDDDDD Tyrion jest więźniem, mówi że nikt go nie szanuje, ale ustala zasady wybierania króla i namówia ludzi do wyboru Brandona xD
Starkowie wygrali co mogli, nie dość że na tronie rządzi jeden z nich, to jeszcze sobie załatwili królestwo północy xD
Aż dziwne, że Yara najpierw się spinała na Sansę i Aryę a potem grzecznie wybrała ich braciszka xD
Lordowie Westeros wyśmiali demokrację, ale nikt nawet nie próbował podyskutować o Branie - grzecznie sobie posłuchali przemowy Tyriona i jednogłośnie wybrali xD
Bronn jako następca Littlefingera to nieśmieszny żart, ale przynajmniej było śmiesznie że hehe wiecie, odbuduje burdele hehe.
Nocna straż straciła sens istnienia - miałem nadzieję, że w ostatniej scenie coś tam odkryją za murem, że może Walkerzy istnieją albo nie wiem, cokolwiek. No ale nie bardzo i mamy organizację, która w sumie nie wiem po cholerę tam będzie siedzieć na murze. Pierwotnie mieli chronić królestwo przed Walkerami, potem walczyli z dzikimi, a teraz będą lepić bałwany i marznąć bez celu xD

Co mi się podobało? Super ujęcie Daenerys i skrzydeł Drogona z początku odcinka. No i w sumie to by było na tyle xD

#got #graotron
Pobierz Jadugar - Wojska Dany zostały cudownie rozmnożone, a smocza królowa ma głos który nie...
źródło: comment_LBTl0IrmtbK6yfvj0hYhhaPJ8I3xYD9T.jpg
  • 12
@Nidor: ja nie bronię scenariusza, bo też uważam, że w tej kwestii serial podupadł, ale scenariusz to tylko składowa przy wystawianiu oceny i bawi mnie to, że w całej sieci mowa jest tylko i wyłącznie o nim, zresztą to jak wygląda cała fabuła nie zależy tylko i wyłącznie od scenarzystów, bo jest pewnie z kilkanaście różnych czynników, których nikt nawet nie próbuje brać pod uwagę

sezon 8 to może nie klasa
scenariusz to tylko składowa przy wystawianiu oceny i bawi mnie to, że w całej sieci mowa jest tylko i wyłącznie o nim


@bloomgaard: naprawdę cię to dziwi? Serial był w pierwszych sezonach przegadany, ale w taki sposób, że chciało się tego gadania słuchać więcej. Do dzisiaj odpalam sobie na yt rozmowy poszczególnych postaci, nie bitwy, same rozmowy. Wszystkie rozmowy Tywina z Tyrionem były złotem, zresztą dialogi samego Tywina z kimkolwiek były
@eze_von_chiel: Mąż przyjmujący jej nazwisko albo przynajmniej dziecko zachowujące nazwisko matki.

BTW Tak zapewne było z Lyanną Mormont, która była przecież córką Maege Mormont, siostry Jeora.