Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@lukaszwasyl: tak - to tylko półtora roku i to samograja, a mgr jest niezbędny żeby potem robić MBA, a często żeby w ogóle awansować w korpo strukturach. Panuje dzisiaj przekonanie, że nie trzeba papierka żeby być programistą - i jest to prawda - ale wspomnicie moje słowa za 10-15 lat - studia są ważniejsze niż wam się wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lukaszwasyl: jesli zadajesz to pytanie to odpowiedziales sobie - nie. na magisterke idzie sie zglebiac wiedze i chcac, a nie dla papierka.
chyba ze chcesz spelnic marzenia rodzicow i tyrac w polskim korpo gdzie dadza ci 1500 zl podwyzki.
  • Odpowiedz
@impet: zalezy jak kalkulujesz swoj czas - zakladajac optymistycznie ze zajma srednio 80-100h miesiecznie to wolalbym ten czas przeznaczyc w taki sposob aby nie pokazywac sie na wykladach z lesnymi dziadkami i zarabiac wiecej o 36k.
  • Odpowiedz
@Nadrill: Patrząc po planie studiów macierzystej uczelni - nie interesuje mnie on za bardzo więc rozpatruje jedynie pozytywny aspekt jakim są wymogi w korporacjach. A z tymi marzeniami proszę o nie obrażanie w taki sposób bo moja matka ma wbite na moje studia i wszystko robie dla siebie. @powaznyczlowiek: Jak wspomniałem do przedmówcy. Mam mało interesujący plan jeżeli chodzi o macierzysty wydział. Ale myślałem nad czymś luźniejszym też związanym z
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukaszwasyl: a co mnie to obchodzi jaki ty masz plan na studiach xD pytasz czy warto odpowiadam - warto. A jak chcesz robić to wybierz sobie uczelnię i plan jaki chcesz mi nic do tego xD
  • Odpowiedz
@lukaszwasyl: ziom jeżeli masz na to jakiś plan i chcesz coś ze studiów wyciągnąć, a nie tylko papierek, no to warto. Jeżeli nie, to lepiej ten czas zainwestować w pracę nad normalnymi projektami na pełen etat w robo, wpadną Ci też wtedy treningi i może jakieś lepsze zewnętrzne szkolenia dzięki czemu wyciągniesz więcej korzyści niż od uczelni (nawet na fajnie brzmiącym na planie przedmiocie możesz trafić na słabego prowadzącego i tylko
  • Odpowiedz