Wpis z mikrobloga

Witam, szukam dobrego roweru, głównie do jeżdzenia do pracy, głównie drogą asfaltową. Jakieś 15km w jedną stronę mam. Budżet około 1500zł. Jaki możecie polecić? Pozdrawiam.
#rower
#pedalarze
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@roben92: poświęć te kilka godzin na lekturę o osprzęcie, to sam będziesz wiedział skąd wynikają te opinie i na co patrzeć. Do vento dolisz sobie od razu szersze opony, bo na tych w mieście zrobisz sobie krzywdę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@roben92: Kross Vento 1.0 to najbardziej podstawowy model na Shimano turney. Zrób tak. Idź do tego sklepu. Przymierz się do rozmiaru Vento który ci odpowiada a następnie za ten hajs zamów sobie Vento 2.0 z 2018 na pełnym claris.

Triban za 2200 będzie jeszcze lepszy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@roben92: ja aktualnie jeżdżę na huraganie 1 (2017) i jest ok. Warto tylko zmienić oponki na 28 i wymienić klocki bo sa strasznie słabe.
Jeżeli masz środki to warto moze dołożyć do czegoś lepszego.
Dla mnie huragan aktualnie wystarczy.
  • Odpowiedz
@Fat_Mo: @dwal: @szymko1995: nie chce zbyt dużo ładować w rowerek, górny pułap to 2000zł-2200zł.
https://www.youtube.com/watch?v=B3jERw_Ocrc Polecam od 1:00 do 1:20 wg tego filmiku z kanału dobreroweryPL sądzi że Vento 2.0 jest jak 1.0. Hm...

Huragan jest od Rometa, w sklepie mi powiedział gostek że bardziej poleca Krossy niż Romety, z uwagi że Kross jest w całości robiony w Polsce, a Romety w Polsce tylko montują, a
  • Odpowiedz