Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 99! Dziś słabiutko, bo odcinek składa się z 3,5 minuty siedzenia za biurkiem, nieco ponad minuty siedzenia przed monitorem i całej reszty piermandolenia głupot w prusaku. 9 haseł i brak bingo. Wyniki:
SZAFA VS JĘZYK POLSKI: po dwa tysiące ee PARAGUAJSKICH nie wiem czego to jest. Paragwajskich PESOS; na plaży w KOK.. KOPAKABANIE; PERUGWAJSKIE PESO; w opisie FIRMU; PODŁANCZANIE; SE; PEJEM wam;

Sprawdzenie, że waluta Paragwaju nazywa się guarani zajęło mi 3 sekundy. Jemu się widocznie nie chciało.

0:33 ten typ jak ma coś w rękach, to zachowuje się jakby miał autyzm. MACA i rzuca wszystkim co mu wpadnie w te ulane racice.

2:07 jak ktoś nie wspomaga alkoholizmu ulańca, a może chciałby PERUGWAJSKIE PESO albo magnesik to jest LINK W OPISIE FILMU

COMBO! 3:22 MIEDZIANY MACGYVER ma kolejną zachciankę. Przegląda specyfikację od kontrolera DJI i zastanawia się czy zadziała mu "ze sparkiem". To by była fajna opcja, bo KURNIA PODŁANCZANIE telefonu działa na dwa razy, widocznie ajfon za parę kafli tu nie ratuje sytuacji. Ale to jest KUUUURNIA drogi sprzęt i wielki i niestety nie działa ze Sparkiem. Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

COMBO! 4:54 dobra, zakładamy oksy, czapkę, kurtkę ludzika Michelin i przenosimy się do PRUSAKA. A w prusaku #kieleckiulaniec odpowiada na PYTANIA RYCERZY czym była kręcona relacja z Ukrainy. Pytanie jest bezpodstawne, przecież ustaliliśmy że zostaję przy Sony Action Cam.

5:54 DYSTANS piecze d--a że wszyscy mają go za bezużytecznego nieroba, jakim w istocie jest. Dlatego była kamera w samochodzie, żeby było widać że coś robi! I było widać, w 10 vlogach aż dwa razy szedł podpiąć linę.

6:30 przewaga X3000 nad Alfą. Można ją UPIERNICZYĆ, wrzucić do wiadra i działa dalej. Prawda objawiona, kamerkę "sportową" można upierniczyć a lustrzanki już nie.

6:59 "PEJEM wam tak z CIEKAWOSTEK- fajnie że Dominik kręcił dronem. #ussponton oglądał z nim te ujęcia, i ma uwagę że mogłyby być bardziej dynamiczne. Mówi to gość, który dronem kręci wyłącznie ujęcia w pionie i poziomie. Co za p--------y hipokryta.
7:54 Kolejna ciekawostka- 10 odcinków, 6 dni, a było aż 250 giga materiału. Nie wiem co w tym dziwnego, skoro kręcił nowszą wersją SAC, miał przebitki z GoPro i ujęcia z lepszego drona, ale bebzun jest strasznie zaskoczony tym stanem rzeczy.
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 99! Dziś słabiutko, bo odcinek składa się z 3,5 minuty sied...

źródło: comment_EbQV54RuqcFHghWb2ecazS6Xjn0SQwzN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach