Wpis z mikrobloga

Pograłem parę dni w GFL i według mnie gra ma:
+ Auto-Battle, czyli możliwość powtarzania mapek w trybie AFK, ze tylko się wybiera drużynę i po x czasie odbiera się nagrody
+ Planning Mode - Mozna wyznaczyć trasę jaką dana jednostka ma pokonać i pójść sobie afk w czasie gdy jednostka bedzie to wykonywać. Mozna dzięki temu wejść na mapkę, wyznaczyć jednostce ze ma iść do wrogiej bazy i po paru minutach tylko potwierdzić wykonanie misji. Ten bajer chyba najbardziej mi się podoba i chciałbym to mieć w AL :<
+ Combat Reportsy - Część expa uzyskiwanego przez postacie odkłada się na kupkę, którą można przerobić na owe combat reportsy i pózniej je dać innym postaciom. Kazdy taki raport daje +3k expa, niby niewiele ale to zawsze prawie darmowy exp dla dowolnej postaci.
+ Pierdółki QoL typu licznik na każdej mapie ile razy się ją powtórzyło, auto wybieranie postaci nisko gwiazdkowych do złomowania albo ze nie trzeba odbierać daily żeby móc robić kolejne, dzięki czemu można pod koniec dnia odebrać wszystkie daily naraz
+ G11 i postacie z AR Team w szczególni M4 Sopmod II ( )

+/- Fabuła która próbuje być czymś więcej niż zwykłym zapychaczem, ale ze jest to gra mobilna to raczej i tak większość graczy po prostu przeskipuje scenki ()
+/- Produkcja broni/ekwipunku - Niby nie ma bannerów jak w innych grach tego typu, tylko się wybiera ile danego surowca chce się przeznaczyć na budowe. Niby zamysł dobry, w praktyce jak dla mnie nie różni to się niczym od typowych bannerów poza tym trzeba wybierać te surowce ()

- Wydawca, a konkretniej niefajne praktyki hajsowe jak to ze skiny oraz meble do domu zdobywa się ze skrzynek albo możliwość kupienia jedynie za real kase ulepszenia Auto-Battle. Niby nie jest to jakieś mocne pay2win, ale zdecydowanie nie popieram czegoś takiego
- Bugi, zwłaszcza planning mode który potrafił mi wywalić error wymagający restartu gry, czasem się blokował na nagrodach ze się ciągle wyświetlały dopóki nie kliknąłem oraz freezował całkiem grę ze niby nie była zawieszona, ale kompletnie nie reagowała na kliknięcia. Do tego raz miałem sytuacje ze zniknął mi przycisk powrotu do menu głównego ()

Niby powinienem jeszcze coś powiedzieć o poziomie trudności i jak wygląda sytuacja ze zdobywaniem materiałów, ale ze wciąż mam niski poziom (32lvl i aktualnie odblokowany chapter 5 z 8) to niezbyt mogę. Kazdy chapter ma po 3 poziomy trudności z czego trzeci poziom wprowadza nowe mechaniki nocnych bitew, ale narazie przechodzę wszystko na pierwszym poziomie trudności który nie jest szczególnie trudny, niby jest skok trudności między chapterami ale bez tragedii. A surowce praktycznie dostaje co chwila, czy to za przejście pierwszy raz mapki czy to za wbicie lvla i inne głupoty, więc ciężko powiedzieć jak będzie wyglądała sytuacja z nimi jak już się skończą te wszystkie jednorazowe bonusy ()

Ogólnie jest spora szansa ze gdybym zagrał w tę grę jako pierwszą, to teraz ją bym katował tak jak katuje AL, bo gra serio jest bardzo dobra i bardziej rozwinięta od AL i jedynie co mi w niej nie pasuje to wydawca. Z grą nie kończę i dalej będę pewnie w nią pykał jak nie będę miał nic do roboty w AL ()


#randomanimeshit #anime #g11 #girlsfrontline #hk416
Pobierz Hajak - Pograłem parę dni w GFL i według mnie gra ma:
+ Auto-Battle, czyli możliwość...
źródło: comment_rjZSJMr5CmjeDXOZ1NEmq783nNsvJo8T.jpg
  • 8