Aktywne Wpisy

WideOpenShut +23

adam-yxz +5
#krakow #referendum
Piękne będzie zesrańsko w niedzielę tych wszystkich lardorow i innych bo frekwencja na 100% będzie za niska ahahha
I bardzo dobrze! Murem za Panem #miszalski
Piękne będzie zesrańsko w niedzielę tych wszystkich lardorow i innych bo frekwencja na 100% będzie za niska ahahha
I bardzo dobrze! Murem za Panem #miszalski





https://www.bit.ly/kubelkowaty
źródło: comment_ivq2tjUY1lk20zoVYxELwSCV1l4E2WQy.jpg
Pobierz