Wpis z mikrobloga

Przed premierą 8. sezonu "Gry o tron":

- No cześć, chłopaki, jak tam idzie, wszystko gra?
- Tak, już wszystko nakręcone i gotowe do emisji.
- No ja właśnie w tej sprawie, bo miałem oglądać na bieżąco, ale pomyślałem sobie, że jako prezes stacji zadzwonię i nie będę czekał, tylko od razu zapytam, co i jak będzie. Jak to będzie wyglądało?
- Dwa pierwsze odcinki spokojnie i w sumie nic się nie będzie działo, takie klimatyczne przygotowanie do bitwy o Winterfell z Nocnym Królem, w trzecim odcinku będzie ta bitwa, kręciliśmy tak, aby było bardzo realistycznie i ciemno, bo to bitwa nocna będzie.
- Aha. No i co tam się będzie działo?
- No powiemy ci tyle, że Nocny Król zginie z ręki Aryi Stark.
- Aha. Dziwne trochę, ale niech będzie. No a co potem?
- Potem znowu spokojny odcinek, będą świętować zwycięstwo, Jamie przeleci Brienne i będą planować atak na Przystań. Ale słuchaj teraz, smok i ta tłumaczka Danki zginą pod koniec odcinka.
- Ale że jak?
- No Danka będzie lecieć ze smokami, a morzem będą płynąć jej statki i Greyjoy ich zaskoczy.
- Jak zaskoczy?
- No zabije smoka tymi maszynami do zabijania smoków ze swojego statku.
- Aha. A to ona ich nie zobaczy z góry?
- Nie, bo będą schowani za skałami.
- No tak czy owak, będzie ich widać, jak będzie leciała.
- W razie czego wyjaśnimy w wywiadzie po emisji odcinka, że zapomniała o tym Greyjoyu. To i tak taki spokojniejszy odcinek przed rzezią w Królewskiej Przystani.
- Jaką rzezią?
- No Danka dokona rzezi mieszkańców w zemście. Taki motyw, że niby odbiło jej i tak dalej.
- Aha. No i jak to się skończy wszystko?
- Zobaczysz, nie będziemy zdradzać, bo zakończenie zrobiliśmy w pytkę. Takie słodko-gorzkie. W razie czego...
- Tak, wiem, wyjaśnicie w wywiadzie po emisji odcinka. Tylko żeby ludzie nie pisali petycji o ponowne nakręcenie, bo dopiero będą jaja, he he. No dobra, to do usłyszenia po finale.

Po emisji finału 8. sezonu:
- David, Daniel, co wyście odje*ali? O ch*j tu, ku*wa, chodzi? Zewsząd krytyka, niskie oceny, ludzie #!$%@?*eni! A nie mówiłem, że petycję będą pisać? To po to dostaliście tyle hajsu i tę całą bitwę kręciliście dwa miesiące, żeby nic nie było widać? Zayebaliście kasę na wypłatę dla oświetleniowców, czy to ten debil Sapochnik to tak wymyślił?
- No ale mówiliśmy ci...
- Tak, wiem, że wyjaśnicie w wywiadach, ale żeby pier*olić, że ludzie powinni sobie lepiej sprzęt ustawić albo coś w tym stylu? To są jakieś jaja? Co to w ogóle jest za zakończenie? Wyście z chu*a spadli?
- No mówiliśmy, że będzie słodko-gorzkie...
- Jakie, ku*wa? Nic nie wspominaliście, że zrobicie z bohaterów kompletnych debili. Kto wymyślił wątek, że Jaime najpierw zdradza siostrę, potem ta nasyła na niego Bronna, a on mając świadomość, że ukochana siostra wydała na niego wyrok śmierci, potem leci do niej jak po*ebany?
- No bo to chodziło o to, że razem się urodzili i razem umrą.
- Wiecie, kto do mnie dzwonił? Prezes Showtime. I wypomniał mi, jak darłem z niego łacha po zakończeniu "Dextera". Że niby taki za*ebisty serial mieli i zje*ali go po całości. Teraz powiedział mi dokładnie to samo. Mówił jeszcze, żebym się od*ebał od "Homeland", bo może widownia spada, ale serial nadal trzyma jakiś poziom. Od "Raya Donovana" też kazał mi się od*ebać, bo tam przynajmniej są cycki. U was już dawno nie ma nawet cycków! Powiedzcie mi, wy macie już podpisane te kontrakty z Disneyem na te Gwiezdne Wojny i to już klepnięte jest?
- No tak.
- To postarajcie się im tego nie spie*dolić. Najlepiej obejrzyjcie wszystkie filmy jeszcze ze 3 razy i te 200 książek przeczytajcie. Aha, i jeszcze jedno. Dobrze, że te spin-offy będzie robił kto inny, ale jak znowu do mnie przyjdziecie z taką propozycją jak 10 lat temu, to się, ku*wa, upewnijcie, że autor skończył pisać książki i będziecie mieli jakąś podstawę. Popatrzcie sobie jak "The Last Kingdom" robią, może się czegoś nauczycie. Ku*wa, "Rodzina Soprano", "Prawo ulicy", "Sześć stóp pod ziemią", nawet "Deadwood" wróciło, absolutny lider w serialowym świecie, do tego kilka seriali aktualnie na topie, że się wszyscy spuszczają, a wy taki numer odstawiacie. Nara.

#pasta #got #heheszki
  • 1