Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu mój dobry znajomy zrobił mi sampla Jean Paul Gaultier Fleur du male i od tamtego czasu na niego choruję. Czy ktoś z tutaj obecnych chciałby się podzielić tym cudeńkiem? Najchętniej kupiłbym cały flakon, ale na takie szczęście nie mam raczej co liczyć (,)

#perfumy
  • 8
@Paayor: Ja jestem dziwny, lubię mocne, charakterne zapachy. Z jajami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zazwyczaj te klasyfikowane jako trudne w odbiorze dażę miłością od pierwszego wąchnięcia, a crowdpleasery lub niektóre z często polecanych tutaj na tagu są dla mnie wielkim zawodem. Może jestem neofitą, ale gustu nie oszukam.
@ZnubionekFan: jeszcze z tych co mi nie podszedł to rasasi sootor waaw, troche podobny jakbyś zjadł za dużo orzechów i bardzo chce Ci sie pic, a nie masz nic pod ręką. W każdym razie tego jpg mam 10ml bez 3psikniec chyba, wiec będą mogl się pozbyć z uśmiechem xd
Dziękuję wszystkim za odzew, zarówno tutaj jak i na pw. Nie spodziewałem się, że będzie tak łatwo. Żeby było sprawiedliwie zakupiłem od pierwszej osoby, która się odezwała. W przyszłym miesiącu pomyślę o uzupełnieniu zapasów na przyszłość, także będę się odzywał - teraz wiem do kogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)