Wpis z mikrobloga

@Pani_Asia
@boctok mój #!$%@? wszystko. Sery, pomidory, ogórki, makaron, jajka, jogurty, cukierki, chleb, słonecznik no #!$%@? wszystko oprócz sałaty xD wychował się z kurami i wyjadał im jedzenie to było tak smutne że go przygarnęliśmy
  • Odpowiedz
@pchomrower: @boctok: mój pies podobnie nawet jabłka i winogrono testował ale zakochał się w orzechach do tego stopnia że jak jesienią idę na spacer to znajduje orzecha i przynosi pod nogi żeby rozdeptac a dodam jeszcze że to wszystko mimo tego że na codzień wpi3rdala mięso lepsze niż niejeden człowiek xD
  • Odpowiedz
@Nitro_Express: a jeszcze jak elegancko rozgryzie i wybierze wszystko co jadalne.

@martwa_religia: mój nie zje tylko kiszonych rzeczy, oraz cytrusów i wiadomo ostrej papryki, ale słodką już bardzo lubi, tak samo marchew. Chociaż czasami z lenistwa będzie się domagać pokrojenie na małe kawałki. Podobnie z salami - przykleja się do języka i ma problem pogryźć, więc zawsze wypluje. xD
  • Odpowiedz
@boctok: nie pijam więc mu też nie leje. Jak chce ajerkoniaku to niech idzie i sobie kupi. Zresztą niech się cieszy bo i tak jest niepełnoletni a ja go nie karze jak mi podstępnie uszczknie z kieliszka.
  • Odpowiedz
Moje koty nie zwracają nawet uwagi na ludzkie jedzenie, bo go nie dostają... Jedyną sytuacją gdy żebrzą jest gdy kroję mięso.
  • Odpowiedz