Wpis z mikrobloga

Z jakim przejawem katolickich wartości spotkaliście się ostatnio?
U mnie w pracy głęboko wierzący katolik pod wpływem reklamy o emisji w telewizji filmu sekielskiego zaczął wyrażać sprzeciw wobec niszczenia kościoła katolickiego przez zgwałcone dzieci. Delikatnie zasugerowałem mu zmianę tematu, a on zaczął wrzeszczeć, że mi "łeb rozpier##li ku##wie jednej". #kosciol #katolicyzm #wartoscikatolickie #religiamilosci #mikromodlitwa #chrzescijanstwo
Poza tym nic, czego nie spodziewałbym się po przeciętnym, według księży pozbawionym moralności i miłości, ateiście xD
  • 4
Katolicyzm to zero wartości dodanej kosztem olbrzymiej pychy, obłudy i nienawiści motywowanych religijnie


@Teraznaspokojnie: Jezu, jaki debil, tylko po drugiej stronie barykady.

Ksiezy pedofilow trzeba palic na stosie, wiadomo, ale nie usprawiedliwia to ciebie do bycia nieobiektywną amebą. Jest duzo wspaniałych i poboznych ksiezy, a chrzescijanstwo samo w sobie stworzylo etyke, bedaca podstawa naszej cywilizacji i prawdziwa rewolucja w momencie powstania
Z jakim przejawem katolickich wartości spotkaliście się ostatnio?

U mnie w pracy głęboko wierzący katolik pod wpływem reklamy o emisji w telewizji filmu sekielskiego zaczął wyrażać sprzeciw wobec niszczenia kościoła katolickiego przez zgwałcone dzieci. Delikatnie zasugerowałem mu zmianę tematu, a on zaczął wrzeszczeć, że mi "łeb rozpier##li ku##wie jednej


@Teraznaspokojnie: takbyło.jpg nie zmyślam