Wpis z mikrobloga

@Szatanski_werset zrób coś w stylu;
1. Przedstawienie się imię nazwisko wiek.
2. Krótka historia zawodowa, ukończona szkoła itp.
3. W zależności od doświadczenia możesz nieco opowiedzieć o swoim stanowisku co tam robiłeś jak ci się pracowało.
4. Coś o aktualnym stanowisku na które kandydujesz? Czemu akurat to blabla. Podejrzewam że IT skoro prezentacja xD
5. Jakieś hobby śmieszny żarcik i podziękowanie za słuchanie.
@Szatanski_werset: przede wszystkim to czy masz ściśle wyznaczony, ograniczony czas na prezentację? jeśli tak, i może Ci go zabraknąć, lub masz podaną maksymalną ilość slajdów, i możesz się nie zmieścić w czasie/ilości slajdów, to sobie możesz darować. jednak patrząc na to z innej perspektywy, jeśli masz z tym luz, to może Cię pokazać z bardziej ,,ludzkiej strony". Jeżeli twoje hobby w jakiś sposób wiążę się z pracą, lub wyrabiasz w nim
@temokkor: mam 15 minut na prezentacje z czego 10 mam opowiadac o doswiadczeniach i umiejetnosciach na dany temat a 5 mam poswiecic na moje pomysly i motywacje. Maksymalnie moge wykorzystac 15 slajdow. Ogolnie uwazam ze nie mam az na tyle rozwinietego cv zeby wykorzystac 15 slajdow dlatego pomyslalem o wrzuceniu jakiegos slajdu o moim hobby. Z drugiej strony to bedzie chyba nieprofeslonalne
@Szatanski_werset szkoda że nie masz porównania żadnego z innymi ludźmi którzy taką prezentacje robią, ja też nigdy się z tym nie spotkałem. Powiem Ci że wykładowcy czasem w usosie wpisują w rubryce o sobie jakieś swoje zainteresowania, i chociaż w większości są to zainteresowania naukowe tzn co ich interesuje w tym czym się naukowo zajmują, np badanie wytrzymałości stali na obciążenia statyczne bla bla bla, to czasem zdarzają się też tam takie
@temokkor: Siemasz! Nie mam ostatnio czasu bo tone ostatnio w robocie. Ogólnie wyglądało to śmiesznie bo zrobiłem bardzo dobrą prezentację jak na 2 dni pracy. Mogłem ją dopracować, ale termin mnie ścigał więc końcówka była taka sobie. Tak odnośnie samej oferty to jest to rekrutacja na doktorat w ramach projektu z niezłymi perspektywami. Jako, że grupa jest międzynarodowa to chcieli sprawdzić każdego kandydata. Ogólnie jestem teraz w jeszcze innym projekcie tej