Wpis z mikrobloga

Ma ktoś tak jak ja, że przebudzi się w nocy i nie może zasnać przez 3-4h. Nad ranem dopiero. To jest destrukcyjne. Byle ktoś w nocy zrobi lekki hałas i nie mogę potem zasnąć... Jakieś rady? #pomocy #sen #zalesie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@karolinana z reguły okolicy północy. Regularnie pije 2 kawy, ale je pije już parę lat w taki przerywany sen mam od kilku miesięcy. Nie pije gazowanych i energetyków
  • Odpowiedz
@klocek96 to może jesz przed snem? Ogólnie z biologicznego punktu widzenia, człowiek śpi, aby dostarczyć sobie energii, wiadomix, więc może właśnie dostarczasz ją sobie innym kanałem? Dwie kawy to faktycznie nie powinien być problem, ale może zwróć uwagę czy nie wypijasz ich za późno w ciągu dnia. To samo z jedzeniem przed snem, które zaburza odpoczynek. Przed snem mozna poćwiczyć, żeby się dodatkowo zmęczyć. Pamiętaj, że na jedzeniu można się nieźle
  • Odpowiedz
  • 0
@karolinana dzieeeki :) dietę mam raczej dobra bo nie przekraczam 1500 kcal i jem w odstępach 3h, przed snem się nie objadam
@yagamiraito z samym zasypianiem nie mam problemu, bo odczuwam chęć spania tylko nagle się przbudzam i nie mogę zasnąć :/
  • Odpowiedz