Wpis z mikrobloga

@Shewie: Już o tym pisałam, że patrząc na przykład niejakiej Linkiewicz, która ma aktualnie 850 tysięcy followersów na instagramie, takie wyskoki się opłacają ("nieważne co, ważne żeby o mnie mówili"). Podobnie choćby Olfaktoria - niby taka kontrowersyjna i znienawidzona, a po aferze z obrażaniem facetów subskrypcje jej skoczyły (w tej chwili 120k na youtubie). Także ten.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: @DziwnyPanZWykopu: @romusmily2: @gnt_1: @mateoaka:
Dobrze to może wam coś wyjaśnie bo płycizna intelektualna po jakiej sie poruszacie powoduje że nie jestem w stanie zamoczyć sobie nawet kostek u stóp to coś wam wyjaśnie. I wyjaśnie to wam jako osoba która pracuje w reklamie i która bierze ze strony agencyjnej aktywny udział w castingach aktorów statystów do reklamy.
Jeżeli dziewczyna zarabia na
  • Odpowiedz
@Shewie #!$%@? ze to koniec jej kariery. To dopiero początek. Kiedyś myślałem ze Marta Linkiewicz zostanie obśmiana i zapomniana a było zupełnie odwrotnie
  • Odpowiedz
@Shewie musisz mieć dużo kompleksów i być smutnym człowiekiem, że nas obrażasz bez powodu i przekonujesz, że jesteś bardzo ważny i mądry. Pozdro mordeczko
  • Odpowiedz
@mateoaka: dzieki za pozdrowienia, prowadzę tryb życia przez wielu uznawany za godny pozazdroszczenia :) Nikogo nie obraziłem bo nie użyłem inwektywu zaadresowanego pod czyjeś imie i nazwisko. Użyłem określenia mającego zobrazowanie przestrzeni rozumienia problemu w szerszym jego aspekcie. Jeżeli czujesz się obrażony, to przepraszam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shewie: dzięki stary za odrobinę informacji zza kulis. Internet rządzi się swoimi prawami. Nawet patusy znajdą sobie sponsorów, bo liczy się fejm. Są marki, które uderzają właśnie w takie alternatywne, zbuntowane 16-latki. One będą chciały nosić, to co ich idolka. Dlatego no, może prawdziwa modelka nie zostanie, ale instagramowa może.
  • Odpowiedz
@n0xx: Jasne. Jakoś ostatnio słyszałem, że laska, która kilka lat temu zasłynęła z filmiku gdzie wymieniała jakichś gości z zespołu muzycznego, którym zrobiła laskę dzisiaj to podobno aktualnie jest drugim Polakiem po Lewandowskim z największym zasięgiem na fejsie czy insta.
  • Odpowiedz