Wpis z mikrobloga

Nadchodzi wielkopomna chwila. Jako że jest promocja w SSmanie na maszynki ( ͡º ͜ʖ͡º) Cena 11.50 złociszy za zestaw wygląda interesująco. Czas na zakup tego ustrojstwa za symboliczną cenę XD Pierwszy raz będę golił się żyletką. Mam nadzieję że nie potnę sobie paluchów twarzy ani niczego nie odetnę XD Trzymajcie kciuki
Nie spodziewam się szału po żyletkach Wilkinsona ale za taką cenę żal nie kupić maszynki...
#cebuladeals #golenie #ekonomia #niebieskiepaski #promocje #chwalesie #retro #ciekawostki
szkorbutny - Nadchodzi wielkopomna chwila. Jako że jest promocja w SSmanie na maszynk...

źródło: comment_j0D6jBFkqCiDs7HjPkZo1u8kqjoF5cJp.jpg

Pobierz
  • 32
@Patryk2391: Potrzebowałem czegoś w zastępstwie do jednorazówek jakby się skończyły, zabrakło prądu dla elektrycznej lub bateria wysiadła. Stalowe sporo kosztują dlatego taka maszynka to dobra niespodzianka
@szkorbutny: @Patryk2391: Korzystam z niej od paru miesięcy. Kupiłem żeby się przekonać czy jest sens wydawać na klasyczną maszynkę stalową więcej kasy.
I w tej cenie to naprawdę świetny zestaw. Do tej pory korzystałem z jednorazówek, mach3 itp, elektrycznych brauna i philips.
Ten wilkinson to najlepsze golenie z wyżej wymienionych
na pierwszy raz jest spoko


@szkorbutny: @Cobalt21: i tak i nie. Miałem dwie takie - jedna była mega wygodna, łatwo się goliło bez podrażnień i jednocześnie dokładnie. Druga niestety była już mniej przyjemna. Niestety jakość nie jest powtarzalna w tych maszynkach.

Co do tych żyletek isany to widziałem wielokrotnie jak ludzie na forach je chwalą. Według mnie jednak lepiej zamówić astry z allegro. Polsilver są spoko, ale drogie.

Jeśli o
@szkorbutny: od jakichś trzech miesięcy golę się dokładnie tym zestawem, maszynki też Wilkinson i nie ma tragedii
myślę, że na start jest całkiem znośnie :)
pierwsze golenie trochę ciężkie, aale później już jest z górki