Wpis z mikrobloga

@Wjolka Moja siostra ma 18 lat i ma do wymiany staw biodrowy. Historia dluga, troche zlych decyzji i po 10 latach od zapalenia stawu, nalezy go wymienic. Sa dwie opcje: czekac w kolejce albo wylozyc ponad 20k pln i zrobic prywatnie.
  • Odpowiedz
polacy to jest cudowny naród xD

1. wybierają debili od 500+
2. tolerują roczne wydatki rzędu 15mld na kler
3. tolerują zbędne wydatki w budżecie
4. nie ogarniają co się dookoła dzieje

HURR DURR CZEMU JEST TAK ŹLE?!?! ( ͠° °)

się #!$%@? zainteresuj krajem to będzie lepiej...
  • Odpowiedz
@Premier_Tux: Ha, jak moja żona urodziła to akurat po oddziale chodzili studenci dietetyki i opowiadali o zdrowych nawykach, pytali co jadła w ciąży itd. Generalnie pochwalili, ale zwrócili uwagę żeby nie jeść rzeczy przetworzonych jak np. parówki.
I co?

  • Odpowiedz
@marcineckixx: No to jestem w lekkim szoku ( ͡° ͜ʖ ͡°) w gównianym szpitalu w mojej rodzinnej miejscowości (Łuków) może szału nie ma, ale posiłki zazwyczaj wyglądały mocno spoko. A tu wielki Szczecin może mi pozazdrościć ( )
  • Odpowiedz
@Plp_ przeciez to jest gownianie zbilansowane xd kiepskie makroskladniki brak zrodel witamin blonnika w do picia pewnie tylko czarna herbata ktora nie powinna byc podstawowym zrodlem wody w ciazy.

Kiepskie jedzenie dla kobiety zdrowej a co dopiero w ciazy.

Wiesz ze wiele chorob mozna wyleczyc jedzeniem? Znajoma doktor zywnosci miala miec transfuzje ale dzieki diecie jej uniknela- w ciagu chyba kilkunastu godzin jej wskazniki krwi byly w normie.

#!$%@?- organizm bierzr energie
  • Odpowiedz