Wpis z mikrobloga

ciekawe czy jakby #niebieskiepaski miały coś w typie makijażu, który z 2/10 robiłby z nich 6+/10 to #rozowepaski miałyby ból dupy o to większy niż faceci mają o makijaż



również ciekawi mnie czy jakby baby się nie malowały to czy byłoby aż tylu spermiarzy walących konia do wszystkiego co ma cycki, którzy kobiety utożsamiają z jakimiś chodzacymi i pięknymi boginiami

#oswiadczenie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz
źródło: comment_k7ZMT6Pzx5iUNbBUfXRgw43zGfKjO4Vj.jpg
  • 49
@niochland: pomijając to, co napisała @Shanny, taki makijaż na żywo wygląda o wiele gorzej. Na zdjęciu spoko, obiektyw lubi się z mocną tapetą, ale na żywo z bliska to istne ciastko na twarzy, które zwyczajnie widać i nie wygląda to estetycznie. Gruba warstwa podkładu, mocne konturowanie i wyraźnie podkreślone brwi, to po prostu widać i zapewniam, że nie wygląda tak ładnie jak na zdjęciu.
Zacznijcie się malować, mężczyźni. Korygować małe niedoskonałości, dbać o siebie. XXI wiek. Zaczęłabym od higienicznych podstaw - depilujcie chociaż pachy..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miloszun: to działa również w drugą stronę. Mężczyźni mają swoje metody na przyciągnięcie ładnych rodnych kobiet. Czy to hojny portfel czy pokaźna muskulatura. Nic nowego kolego.
@uukasz
@Arachnofob nie wiem z jakimi wy się kobietami zadajecie, że sobie nie radzą xd w większości kobiety jak znam to radzą sobie lepiej niż większość facetów z mojego otoczenia. Mają studia i dobre prace. A faceci to się gibają xd niektórzy mają jakieś tam sukcesy, ale kobiety radzą sobe całkiem dobrze w dzisiejszych czasach.