Wpis z mikrobloga

@mazaq1: tak to mniej więcej wygląda w przypadku ogromnej części rowerzystów. Ale zawsze znajdzie się czarna owca, czy inny baran na podstawie którego będą całą grupę oceniać.
  • Odpowiedz
Ale zawsze znajdzie się czarna owca, czy inny baran na podstawie którego będą całą grupę oceniać.

@Wycu91: Jeszcze się w życiu nie spotkałem żeby rowerzysta spokojnie stał i czekał na czerwonym świetle, nigdy
  • Odpowiedz
Jeszcze się w życiu nie spotkałem żeby rowerzysta spokojnie stał i czekał na czerwonym świetle, nigdy


@aret: gdzie Ty jeździsz? Ja wiem, że #!$%@? zachowania bardziej rzucają się w oczy, ale tych normalnych rowerzystów jest jednak trochę :)
  • Odpowiedz
  • 0
@mazaq1 Nie umiem sobie wyobrazić skrzyżowania na którym światła mogłyby się świecić w takiej konfiguracji xD

Poza tym, w tym komiksie robisz dokładnie to samo co chcesz tępić. Są dobrzy i źli kierowcy, są dobrzy i źli rowerzyści. Zapamiętujemy tych co nam podpadli, na resztę nie zwracamy uwagi.

Ja twój przekaz odebrałem tak: w internecie plują na rowerzystów, a tymczasem kierowcy to dzbany. Dzbanów nie brakuje po obu stronach, więc jeśli nie
humpf - @mazaq1 Nie umiem sobie wyobrazić skrzyżowania na którym światła mogłyby się ...

źródło: comment_f5c2oxIGBDUUtDDvrdrxpW1evwJc9R7j.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@humpf: no.. w komiksie jest inny rowerzysta co przejechał na czerwonym, więc nikogo nie wybielam. Dzbany są po obu stronach i chyba to jest widoczne w komiksie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WuERA: prawko do zwrotu chłopie
Zielone to mają jak my tez mamy zielone i wtedy trzeba uwazac przy skrecie w prawo
Jak mamy strzalke to trzeba uwazac na auta nadjezdzajace z lewej strony, ogarnij sie
  • Odpowiedz
Jak mamy strzalke to trzeba uwazac na auta nadjezdzajace z lewej strony, ogarnij sie


@Ortofenylofenolan_sodu: i pieszych którzy chcą skorzystać z przejścia :) Ostatnio jakiś kierowca prawie mi po palcach przejechał, bo zieloną szczałkę miał :/
Ale sytuacja na komiksie faktycznie trudna do wyobrażenia w normalnym ruchu :)
  • Odpowiedz