Wpis z mikrobloga

Pomyślcie, że przez to, że waszych starych swędział pitok, a stare kuciapa wy teraz musicie żyć na tym gówno-świecie, w tym gówno-kraju. Może ja się #!$%@? nie chciałem urodzić #!$%@?. Wam brak gumek zaoszczędził dychę, a mi gumki zaoszczędziłyby choroby psychiczne i ból istnienia. #!$%@?ć to wszystko
Popłakałem to #!$%@?. elo
#przegryw ##!$%@? #zalesie
  • 15
  • Odpowiedz
@Meybah: +90% ludzi było wpadką. #!$%@? prawie nikt nie uznaje w pewnym momencie życia

Wiesz co wszystko fajnie, ale zrobił(a)bym se gówniaka, żeby #!$%@?ć na niego połowę kasy przez najbliższe 20 lat, #!$%@?ć się i większość czasu zamiast poświęcać swojej pasji i partnerowi poświęcać krzyczącej i śmierdzącej kupie gówna
  • Odpowiedz
@Analny_Voyager: Chyba coś Ci się pomyliło. Nie rozszerzaj proszę poglądu kilku procent ześwirowanych wykopków na cały świat, bo 90% ludzi chce żyć. Spytaj losową osobę na ulicy, albo zobacz te ogromne kolejki w szpitalach. I większość ludzi była planowana, przynajmniej w Europie. Nie jest tak łatwo zajść w ciążę, niektórzy starają sie dosyć długo.

Może po prostu się zabij jak nie chcesz żyć?

Poza tym w Polsce aborcja to nie cywilizowany
  • Odpowiedz
@Analny_Voyager: skąd wiesz? Może przed twoimi narodzinami Bóg wziął twoja duszyczkę na stronę i powiedział "jest dla ciebie miejsce na ziemi, moje dziecko. Chcesz tam iść?" A ty powiedziałeś " Taaak! Hurra! Życie! Nareszcie!". A teraz #!$%@? smynty :p także ten, nie masz pewności, że się nie zgodziłeś :D
  • Odpowiedz