Wpis z mikrobloga

Wymyśliłem potrawę tak myśląc o tym co jedzą osoby na keto. I ciekawi mnie jak by Tobie smakowała gdybyś ją przygotowała lub przygotował. Jak dla mnie smakuje ciekawie w pewnym sensie i trochę słodko.

Roztopiłem na najmniejszym ogniu 50 gram masła potem przelałem do szklanki i dodałem kilka łyżek (mieszając po każdej) śmietany 18% i wymieszałem aby miało gładką konsystencję i się połączyło.

Samo masło kiepsko smakuje natomiast śmietana jest smaczna. A tak połączone ciekawy smak mają razem.

#keto #gotujzwykopem #jedzzwykopem #dodzo
Wina_Segmentacji - Wymyśliłem potrawę tak myśląc o tym co jedzą osoby na keto. I ciek...

źródło: comment_5WkW5nxq5HluG6J1aoWiybBOj27F2ndj.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Limonene Tutaj topienie ma cel aby się ładnie wymieszało ze smietaną łyżką zwyklą i szybko przygotowało całość w pewnym sensie pewna płynność jest zaletą ponieważ to tak trochę do picia od razu. Ciekawe jak będzie smakować z żółtkiem.
  • Odpowiedz
@Niicooooo

Śmietana czy śmietanka?

Śmietanka jest to produkt uzyskany poprzez odwirowanie mleka, w celu utrwalenia poddana jest najczęściej homogenizacji i pasteryzacji.
Śmietana jest to śmietanka poddana ukwaszeniu przy pomocy żywych kultur bakterii fermentacji
  • Odpowiedz
@Wina_Segmentacji: ogolnie to polecam kupic smietanke 30 lub 36, do tego borowki, maliny lub truskawki ( w supermarketach po 4-6zl mozna dorwac jedno opakowanie), dodatkowo gorzka czekolade (90%+) i ew. slodzik. nastepnie to zblendowac i na koniec dodac jeszcze cale kawalki tych owocow oraz drobno czekolade i wychodzi taki deser jakiego na weglozie nawet nie jedliscie, a tak zapycha ze calkowicie zastapil mi kolacje. nie trzeba nawet zadnych bialek od
  • Odpowiedz