Wpis z mikrobloga

@XailonOZ: ogólnie toyoty to nie najlepszy wybór. Miałem okazje jeździć avensis i auris. Pierwsza dawała jeszcze rade z racji wielkości ale za to druga ssała kule po całości. To już nie ta sama jakość.
  • Odpowiedz
  • 3
@XailonOZ to pewnie wersja japońska, tam mają takie poverty spec dla służb, albo przedsiębiorców i one rzeczywiście są totalnie gołe i dostępne może w 2 kolorach, ale to auta do pracy
  • Odpowiedz
To ma nawet większy sens, bo przez znaczną część jazdy silnik spalinowy nie pracuje (nowa corolla do 116km/h)


@kamcioju: jaki dystans przejedzie bez włączonego spalinowego?
  • Odpowiedz
  • 0
@XailonOZ bieda wersje są robione nie po to żeby je sprzedawać tylko po to żeby móc powiedzieć w reklamie "corolla już za (tu absurdalnie niska cena)"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LaserRock46AND2: Przecież jest obrotomierz w lewym górnym rogu tylko kierownica zasłania. Każdy samochód obecnie ma obrotomierz

@Sadko: nie każdy, aygo w najniższej wersji nie ma, serio
  • Odpowiedz
@Purple: Też miałem styczność z kilkoma modelami i o ile kiedyś kiedy jeszcze żadną nie jeździłem, to myślałem, że to taki typowo japoński odpowiednik VW, ale odkąd się przejechałem, to nie wiem czy bym to postawił na równi ze Skodą nawet. Poza napędem hybrydowym nie ma tam nic ciekawego. Z japońskich w tym segmencie zdecydowanie wolę Hondę i Mazdę.
  • Odpowiedz
@DanielAquarius: Dlatego też zupełnie nie rozumiem zachwytów na temat toyoty. Taki tam samochód, miałki, bez duszy. Co do mazd i hond się nie wypowiem, bo nie miałem okazji pojeździć.
  • Odpowiedz