Wpis z mikrobloga

@Hogataa26: Powodów na to dlaczego jest tępa znalazłoby się bardzo dużo. Nawiązując tylko do tej sytuacji to sam fakt jak się zachowują jest irytujący „ojej włosy mi zmoknOM”, Oleg robi coś specjalnie dla niej, a o a jak dziecko we mgle stoi z grupką ludzi i nie wie co ma począć. Denerwuje mnie coraz bardziej jej infantylizm i podejście do życia niestety
@Jasmonowayy: To prawda ale też sama Madzia nie potrafi jasno zakomunikować swoich potrzeb i być asertywną. Niby jest między nimi 10 lat i powinna być dojrzalsza od Olega a czasami jest wręcz odwrotnie i to Oleg mówi coś bardziej sensownego
@Hogataa26: Braki w wiedzy na jakiś temat nie oznaczają tępoty ale gdy takie dziury są na porządku dziennym i uwidoczniają się w prawie każdej sytuacji niezależnie od tematu to tak, wtedy można stwierdzić, że taki człowiek nie jest inteligentny.
@Hogataa26: ja mówię ogólnie. Na początku bardzo ją lubiłam ale od pewnego czasu coraz bardziej uwidacznia się to, że jest głupiutka. Większości rzeczy nie wie, nie zabiera zdania w dyskusjach, przeważnie tylko wtrąca jakieś „aha”, jest za bardzo uzależniona od rodziców, nie ma własnego zdania, nie potrafi dosadnie wyrażać opinii. Gdyby nie ten jej dziecięcy sposób bycia byłaby spoko ale naprawdę jak na 30 letnią kobietę to jest trochę „opóźniona”.