Wpis z mikrobloga

Ten dzień nadszedł, oddajemy w Wasze ręce nową aplikację dla systemu iOS ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jest to całkowicie nowa i szybsza aplikacja w całości napisana w Swift, posiadająca prosty i czytelny interfejs. Dodatkowo poprawiona zostaławydajność, a aplikacja wzbogacona została o przydatne funkcjonalności, między innymi: obsługa ankiet, tryb dzienny/nocny/OLED. Warto też zaznaczyć, że aplikacja została przeniesiona z API v1 (które stopniowo będzie wygaszane) na API v2.

A teraz dość pochwał, do rzeczy:

-----> APLIKACJĘ MOŻECIE POBRAĆ TUTAJ <-----

Sprawdźcie, przeklikajcie, a my czekamy na Wasze komentarze i opinie! :-))

#ios #iosbeta #ioswykop #aplikacja #wykopchangelog #wykopblog
wykop - Ten dzień nadszedł, oddajemy w Wasze ręce nową aplikację dla systemu iOS ( ͡º...

źródło: comment_hiCHeVRoEOF7vV6cemc5aQ5tLrPrVGDi.jpg

Pobierz
  • 264
@wykop:

- Pomarańczowe tytuły na nocnym wyglądają jak gówno.
- Plus po środku na dole wpisu na mirko to jakiś żart, już lepiej zróbicie double-tap i zostawcie plusowanie przy liczbie plusów.
- 3D touch nie działa, a działał w poprzedniej apce.
- za duże foty, trzeba scrollować jak #!$%@?, wystarczą miniatury.
@mgrzyb16: otwarty zainstalowałem na początku, było nieźle lecz się nie udało, ponowna próba kilka dni temu i przez chwilę było dobrze, lepiej od oficjalnej i się #!$%@?ło. Powróciłem do oficjalnej.
@wykop: Apropos. Niech mi ktoś wytłumaczy jedną rzecz. Jak na tym portalu ze strony głównej (desktop) przejść do szczegółów tego wpisu na mikroblogu, tak żeby widzieć komentarze? Gdzie jest guzik do tego? UX wykopu to jest jakiś ponury żart.