Wpis z mikrobloga

Wczoraj już nie dotrwałem do końca wyników #eurowizja, ale dziś czytając wyniki stwierdzam ze nawet lepiej, ze się nie dostaliśmy do finału tego konkursu #!$%@?, gdzie od dawna muzykę wszyscy mają gdzieś. Festiwal jest #homopropagadna i tylko utwierdzam się dzięki takim występom, ze żyjemy w cudownym zaściankowym Państwie, gdzie takie dewiacje są wytykane palcami. Wszystko promowane oczywiście sloganami „Miłość, miłość nie wie co to religia, miłośc nie wie co to rasa, miłość nie wie co to płeć”. Wtf ? To konkurs #!$%@? piosenki, a Wy ze swoją #lewackalogika robicie z tego festiwal zboczeńców ktorych trzeba akceptować. Dochodzi do tego polityczne lizanie jajek, bo jedni drugich bardziej lubią a nas mają za zacofany światopoglądowo kraj gdzieś na granicach wschodniej Europy. Szczerze ? To my nie powinnismy wysyłać w ogóle reprezentacji, niech dołożą w to miejsce jakiś kraj azjatycki bądź afrykański i sprawa załatwiona. Tamci wyślą grupę #lgbt będzie kolorowo i będzie postępowo, a później wszyscy będą mogli sobie obciągnąć. Jeez jak mnie #!$%@?ą takie konkursy, bo co roku złapie się na tym że liczę na występ w stylu Edyta Górniak - dziewczyna wychodzi i nie ma dorabianymi tła do historii a śpiewem zamiata festiwal, a dostaje występy Islandii lub Portugalii których nie da się słuchać. Co więcej, w takim zestawieniu #!$%@? ktoś stwierdził ze bardziej na awans zasługuje San Marino z gościem co winę dałby rady w Szansa na Sukces wygrać jednego odcinka. Olać tak rynsztok, taki wasz obraz lewaki - równość przede wszystkim.
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@True_freedom: po jakiego wała to oglądasz? Ja nie włączyłem tego ani razu od kilku lat, ale to może dlatego, że nie jestem kryptogejem. Nie zartuj mi tutaj, że chciałeś sobie dobrej muzyki posłuchać.
@denerwujesie: długi czas nie ogladalem ale od 3 lat wraz z żoną siadamy do oglądania, bo ona sama czuje sentyment do konkursu który namiętnie oglądała jako dzieciak. Sam z siebie ogladalem w przeszłości jakieś pojedyncze edycje, gdzie jeszcze Lordi zrobiło dobry show i zapadło mi w pamięć. Później miałem przerwę i widziałem wpisy na Wykop/innych mediach o tym ze konkurs stał się poprawny politycznie bla bla i tak od 3 lat