Wpis z mikrobloga

@wiera87: nie szkoda cheata na maka? Kiedys zrobiłem test, przeszedłem w galerii po KFC Mc burger Kingu, wziąłem po 2 najpopularniejsze kanapki. Wszystko smakowało jak gówno, podobnie, #!$%@? po kilku kesach.
@Skogyr za 30zl dostane mega wolowego, ktorym najem sie za 2 osoby. Sęk w tym, ze czasem czlowieka nachodza takie zachcianki jak mcd + whisky na wieczor ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wiera87: jak myślę o syfie, to z maca jedynie mc flurry, już wolałbym iść #!$%@? kebsa z budy niż ff, no ale są różne gusta, ja choć jestem świnia i wszystko w gębie zmiele, to do tych ff mam w #!$%@? uprzedzenie. Z sieciowek North Fish mi pasuje, ale w sumie ciężko to nazwać typowym syfem, tym bardziej, że nie biorę panierowanych ryb
4x wieśmac


@wiera87: Mi przy dwóch na raz jest niedobrze i ten smak że drugiego się jeść odechciewa a co dopiero 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyny sens te wieśmaki mają bo kalorie duże czyli aż 600 ma jeden no i że są na kuponach.
Ale ciekawi mnie czemu na kuponach są ZAWSZE te dwa #!$%@? wieśmiaki... Nie np. mcroyal lub bigmac...