Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/ygfiEVmdeTU aż przykro to się ogląda jak uniwersum szkolna 17 się kończy.
Pewnie Krzyśka czeka Choroszcz, bo wątpię, że sam ogarnie sprawy z cukrzyca(insulina, zastrzyki)
On sam może nawet nie zdawać sobie sprawy jak poważna jest to choroba i jeśli go wypuszcza to długo moze nie pożyć, bo nie chce mi się wierzyć że major mu pomoże.
#danielmagical #szkolna17 #patostreamy #kononowicz
  • 14
@SVETER: ja nie mówię o poziomie trudności w robieniu tego zastrzyku, tylko o świadomości, że trzeba to zrobić(twój dziadek na pewno ma świadomość że musi). Popatrz na majora on nawet nie potrafi się wysłowić i sam od tego wdychania prędzej #!$%@? od mexicana i krzyska.
Podczas gdy Konon dogorywał to struś nie raczył zadzwonić nawet na 112, więc nie porównuj ich do twojego dziadka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@embapi: jeszcze nie wiadomo czy to na bank cukrzyca. znaczy #!$%@? się znam, więc jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi, ale myślę, że "przedawkowanie" cukru w organizmie to chyba nie cukrzyca od razu.
@beerman: to jest cukrzyca nie wiadomo tylko którego typu możesz mieć stan przedcukrzycowy z cukrem w granicach rozsądku czyli max 200. I problemem u knura będzie samokontrola mierzenie cukru i możliwe że podawanie insuliny co wiąże się z dbaniem o higienę tak samo mierzenie cukru przed każdym ukłuciem trzeba umyć ręce. Knur sam nie da rady napewno chyba że stałby się cud xd