Wpis z mikrobloga

Mireczki jakiego czytnika do 400-450zl polecacie dla rodzica :)
Moja mama ~60 lvl srednio ogarnia komputer, wiec fajnie jakby był po polsku , można było w prosty sposób wrzucić ebooka i ogólnie nie dzwoniła do mnie co chwile, zęby jej "książkę zainstalować" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam uzywam kindle touch i jestem zadowolony ale teraz taki wysyp na rynku ze możne coś ciekawszego podpowiecie
#ebook #ebooki #czytniki #pytanie
  • 14
  • Odpowiedz
@Crisu: Optymalnie mieć jak najbardziej podobny sprzęt. Z własnego doświadczenia wiem, że i tak będzie dzwonić. Więc dobrze mieć pod ręką coś, co będzie wyglądać i zachowywać się podobnie lub tak samo. Sugeruję więc Kindle. Może Kindle Pperwhite 3 (używka na amazonowej gwarancji)? Tu znajdziesz odsyłacze między innymi też do takowej oferty: http://cyfranek.booklikes.com/post/1881276/kindle-paperwhite-4-taniej-o-30-eur-na-dzien-mamy
  • Odpowiedz
tylko ze do 450zl to sie lape na trzecia generacje : /


@Crisu: aleś #!$%@?ł... książki mają teraz większe wymagania sprzętowe? PW3 i tak ma lepsze bebechy niż większość czytników na rynku..
  • Odpowiedz
@Crisu: trudno mi coś o nim powiedzieć... ma podświetlenie w końcu, więc powinien być ok...
ale z tego co patrząc na specyfikacje to taki biedniejszy paperwhite 3, bo ma gorszą rozdzielczość czcionek.
  • Odpowiedz