Wpis z mikrobloga

Koledzy i koleżanki z #epapieros #epapierosy proszę o poradę.

Potrzebuje skompletować sprzęt do 300 złotych dla koleżanki ale nie jestem w temacie atomizerów do pojedynczych grzałek małej mocy.

Koleżance zależy na czasie więc Gearbest i FastTech niestety odpadają i opieram się na edymie.

Zasilanie wybrałem Wismec Sinuous P80. Powinno spokojnie wystarczyć, dajcie znać jeśli macie do niego jakieś "ale" ;)
Bateria LG hg2 bo sam z nich korzystam już lata i mam zaufanie.

No i teraz atomizer. Chciałbym żeby to był rta bo wolę sam jej ogarniać grzałki. 25mm, pojedyncza grzałka na małą moc, fajny smak i brak wycieków. Jest coś takiego?

Jeśli ktoś ciekawy to sam korzystam z iJoy Genie PD270 i Dead Rabbit RTA. Dlstego nie mam pojęcia co złożyć osobie która zaczyna przygodę, żeby była zadowolona i mogła rzucić cholerne papierosy bo zdrowie jej siada.
  • 28
@Vibbom: Powinienes sie spokojnie zmiescic w budzecie, masz 6% znizki za zapis do newslettera i 6% cashback na planetplus.
A skad jestes? Nie masz mozliwosci odebrac osobiscie sprzetu w katowicach, krakowie albo oświęcimiu? Tego Vaporesso Armour Pro z alienstore to byla by najlepsza opcja imo, jest w kilku wersjach kolorystycznych.
@k3lt z Katowic. Przejadę się tam jutro jak starczy mi czasu. Jeśli będzie na miejscu i do tego jakiś fajny parownik to problem się rozwiąże :D