Wpis z mikrobloga

Koledzy i koleżanki z #epapieros #epapierosy proszę o poradę.

Potrzebuje skompletować sprzęt do 300 złotych dla koleżanki ale nie jestem w temacie atomizerów do pojedynczych grzałek małej mocy.

Koleżance zależy na czasie więc Gearbest i FastTech niestety odpadają i opieram się na edymie.

Zasilanie wybrałem Wismec Sinuous P80. Powinno spokojnie wystarczyć, dajcie znać jeśli macie do niego jakieś "ale" ;)
Bateria LG hg2 bo sam z nich korzystam już lata i mam zaufanie.

No i teraz atomizer. Chciałbym żeby to był rta bo wolę sam jej ogarniać grzałki. 25mm, pojedyncza grzałka na małą moc, fajny smak i brak wycieków. Jest coś takiego?

Jeśli ktoś ciekawy to sam korzystam z iJoy Genie PD270 i Dead Rabbit RTA. Dlstego nie mam pojęcia co złożyć osobie która zaczyna przygodę, żeby była zadowolona i mogła rzucić cholerne papierosy bo zdrowie jej siada.
  • 28
@Vibbom: Pewny, cenowo bedzie taniej niz w polsce i troche drozej jak z chin. Jak to dla kobiety to od siebie z zasilan polece Vaporesso Armour Pro, jeden z najmniejszych modow na 1 aku, do tego super sie prezentuje.
@k3lt właśnie chcę rta żebym mógł jej sam grzałki zrobić bo z gotowymi to jest różnie jeśli chodzi o dostępność.

Ten vaporesso ładny ale niestety nie ma eu direct a chciałbym jak najszybciej to mieć.
@Reevder no właśnie wiem. Sam się przerzuciłem z Kylina na Dead Rabbit i komfort użytkowania jest nieporównywalnie lepszy.
Tylko nie wiem czy jest coś z górnym airflowem na jedną grzałkę.