Wpis z mikrobloga

Eh do ostatnich minut 3 odcinka jeszcze mi się ten sezon podobał, szczególnie drugi odcinek(nie pisany przez DD) byłem wstanie nawet ten skok znikąd znieść ale to już jest #!$%@? zbyt wiele. Dalsza fabuła to żart a ddecy co sekundę sami sobie zaprzeczają, raz skorpion jest OP wyrzutnią pocisków naprowadzanych a następnym razem jest tak jak powinien być całkowicie bezużyteczny. A złota kompania w sumie nie wiem po co została wprowadzona skoro nie zrobiła absolutnie nic oprócz bycia #!$%@?ą w pierwszych minutach walki.

#got #gameofthrones #graotron
  • 5
  • Odpowiedz
e. Dalsza fabuła to żart a ddecy co sekundę sami sobie zaprzeczają


@Zuben: najgorzej, że w sumie ogólny przebieg fabuły byłby do obronienia ale decyzje po drodze są kretyńskie, podobnie jak wykonanie. Najlepiej to widać jak w 4 odcinku na naradzie pada informacja, że zginęła połowa armii - no to czemu w poprzednim odcinku na koniec stało 20 osób? Gdzie te tysiące co niby przetrwały? A przecież twórcy w tym zakresie
  • Odpowiedz
przecież cała reszta armi maszerowała z północy


@bardwo: Mi chodzi o wydarzenia z 3 odcinka,a nie o atak Eurona na flotę Danki. Na koniec bitwy z NK kamera pokazuje że przeżyło z 20 osób, a w kolejnym odcinku dowiadujemy się,że jednak pół armii przetrwało.
  • Odpowiedz
@Zuben: Bezsensu w ZK nie widzę, bezsens to
a) znerfienie SAM-ów
b) obrońcy przed murem
c) Jamie-Lannnister-Terminator
d) Danka której #!$%@? z dupy, jakby #!$%@?łą KL z marszu - no ok, #!$%@? i w ogóle, ale jak już się zatrzymała i zobaczyła cywili powinna ochłonąć
e) wojsko snowa które ma go w piździe
f) Aria która z super-assasina znowu stałą się małą dziewczynką co nie radzi sobie w tłumie
g) Aria
  • Odpowiedz