Wpis z mikrobloga

#przegryw #wygryw #p0lka
Wcale niepotrzebna jest akcja #dziewczynybeztabu i inne typu akcje aby zdać sobie sprawę, że ten związek należy kończyć lub wcale go nie zaczynać.
Jednym ze sposobów jest analiza wypowiedzi, dlatego przygotowałem dla was pierwszą z brzegu wypowiedź z wypoku.

Rozpoczynamy analizę:
- "no" to się krowy gno. Prawdopodobnie ze wsi lub z Krakowa, bo ewidentnie jest na polu (nie mam nic do wsi, sam z niej pochodzę). Ogólne znaczenie: przytaknięcie, zakłopotanie.
- "#!$%@?" inaczej pani lekkich obyczajów. W środowisku o niskim poziomie intelektualnym używane jako przecinek. Słowo ogólnie uważane za wulgaryzm. Używane do obrażania innych aby pokazać, że zachowują się w sposób naganny.
- "rzeczywiście" (pomijam analizę)
- "xDDDDDDD" jest to emotikon odnoszący się do czegoś śmiesznego, zadziwiającego. Jego poprawna forma to "xD". Większa ilość liter "D" jest kolokwialnie określana jako "najwyzszy poziom #!$%@?" lub krótko- "rak".
Chociaż osoby, które używają długiej formy emotikonu twierdzą, że ma to wyrazić jak bardzo coś jest śmieszne co jest oczywiście tak naprawdę chorób wspomnianych wyżej.

Nie możemy jednak analizować każdego słowa po słowie. Najważniejszy jest sens całej wypowiedzi.
Co ta wypowiedź nam mówi?
A to, że mamy doczynienia z dnem intelektualnym reagującym na głupie zaczepki użytkowników wypoku.
Robi to w sposób przystający debilowi a nie mitycznej, lepszej od mężczyzn kobiecie.
Do tego z wpisu poniżej można wnioskować, że nie potrafi zawrzeć swoich wypocin w jednym poście. Musi to robić jeden za drugim.
W co drugim poście umieszcza "xD" a czasem nawet błędnie- "X D".

Czy taki materiał jest dobry do czego kolwiek?
Może na przelotny seks ale potem trzeba rozmawiać.
O czym z tym można rozmawiać? Myślę, że ze ścianą wyjdzie bardziej metodyczna wypowiedź.
A teraz jeszcze gorzej.
Wyobraźcie sobie, że wyjdzie z tego dziecko i ona przekaże mu to w "spadku".
Mój syn byłby #!$%@?. Byłby to krzyż dla mnie niemiłosierny.
rvva1 - #przegryw #wygryw #p0lka 
Wcale niepotrzebna jest akcja #dziewczynybeztabu i ...

źródło: comment_HHqCJ4hz5pj3zFzRsRk3zGrjYYYMZ4VJ.jpg

Pobierz
  • 13
@Kropeczka82: Życie mam bardzo ciekawe, nie mogę narzekać. Ale według ciebie ja "MUSZĘ" mieć smutne życie. Nie ma innej możliwości, muszę.
Typowa szablonowa odpowiedź. Wymyśliłabyś coś innego.
Napisałem ten post, ponieważ nie mogłem rozchodzić tej porcji raka. Chodziło mi to po głowie kilka godzin.
Napisałem ten post aby oczyścić umysł i podzielić się z innymi moimi przemyśleniami.
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PiotreKq Mój post jest zarówno poważny jak i niepoważny. Każdy będzie go traktował jak chcę.
Mój wpis miał odnosić się do ogólnej głupoty a nie konkretnie do płci. To, że się różowa to przypadek.
Pierwsza z brzegu osoba.
Nie chcę nikogo na siłę moralizować.
O Krakowie to był żart ale tak to jest jak się patrzy na to płytko.
Nie generalizuje nikogo, analizie poddany jest konkretny przypadek. A ty już piszesz o
Mój post jest zarówno poważny jak i niepoważny. Każdy będzie go traktował jak chcę.

Mój wpis miał odnosić się do ogólnej głupoty a nie konkretnie do płci. To, że się różowa to przypadek.

Pierwsza z brzegu osoba.

Nie chcę nikogo na siłę moralizować.

O Krakowie to był żart ale tak to jest jak się patrzy na to płytko.

Nie generalizuje nikogo, analizie poddany jest konkretny przypadek. A ty już piszesz o wszystkich
@PiotreKq Zluzuj trochę. To ty traktujesz to zbyt poważnie. Z naszych przepychanek nic nie wyjdzie. Dlatego kończę dyskusje. Nie mam już na to czasu.
Dziękuję za dyskusje i inny punkt widzenia.
Tylko przeleciałem oczami twój post i wiedzę, że nie warto. Będziemy się kłócić do rana.