Wpis z mikrobloga

#afera #krasnik #dyskryminacjamezczyzn #rownouprawnienie

Mireczki kochane proszę Was o pomoc w nakręceniu małysza w sprawie dyskryminacji mężczyzn. Pokrótce opiszę o co chodzi: W miejscowości Kraśnik na terenie MOSiR jest stadion oraz plac zabaw, dzisiaj chcąc skorzystać z placu zabaw ze swoim 4 letnim synem nie zostałem wpuszczony ponieważ odbywała się w tym samym czasie impreza sportowa (mecz klubu FKS Stal Kraśnik). Oczywiście kobiety ze swoimi dziećmi w tym czasie zostały wpuszczane a ja jako, że jestem mężczyzną mogę zamiast na plac zabaw pójść oglądać mecz z 4 letnim dzieckiem. Podczas gdy robiłem zdjęcie regulaminu gdzie widniała taka informacja kobieta z kasy zaczęła go pośpiesznie zrywać twierdząc, że jest to regulamin byłego zarządcy i zawołała obecnego "Pana" zarządcę który dość agresywnie stwierdził, że abym wszedł na plac zabaw z dzieckiem muszę zapłacić 10 zł podczas gdy kobiety nie muszą bo one nie interesują się piłką nożną i będą oglądały meczu!. Napisałem skargę do zarządu klubu oraz MOSiR Kraśnik, gdzie mogę się udać jeszcze z taką informacją ? Załączam zdjęcie gdzie widać jak kasjerka pospiesznie zrywa regulamin na moich oczach oraz link z oficjalną stroną gdzie widnieje informacja o tym, że kobiety z dziećmi mają wstęp wolny.

http://www.stal.krasnik.eu/index.php/home/zarzad-klubu/92-informacje-podstawowe
HaSSaN - #afera #krasnik #dyskryminacjamezczyzn #rownouprawnienie 

Mireczki kochan...

źródło: comment_OtKIOyOi3YZsaBKXvRN2QDnTvbYgS4R5.jpg

Pobierz
  • 57
@HaSSaN: Możesz zrobić znalezisko na wykop, być może uda się zrobić rozgłos choć tu.
Darmowe/tańsze bilety na mecze to niestety częsta i dyskryminująca praktyka, ale z wyganianiem z placu zabaw się jeszcze nie spotkałem.
Pamiętaj, aby temat pociągnąć dalej i dać znać jeżeli chodzi o odpowiedzi wszystkich instytucji, do których to zgłosisz, bo ewentualny brak reakcji może być jeszcze ciekawszy od dyskryminacji.
Reretos - @HaSSaN: Możesz zrobić znalezisko na wykop, być może uda się zrobić rozgłos...

źródło: comment_qFpzBgX2ildfrO9R7ceTLfzNSYh6HoBy.jpg

Pobierz
Ok, jak będzie tutaj odzew to dodam wieczorem jeszcze znalezisko i zawołam wszystkich plusujących, odpowiedź oczywiście dam tak jak pisałem wcześniej napisałem na razie do Urzędu miasta, klubu sportowego oraz MOSiR w Kraśniku, zaraz piszę do rzecznika praw obywatelskich i oczywiście również dam znać o odpowiedzi jaką otrzymałem.
@soadfan: No w sumie mogłem coś tam działac ale wiesz nabuzowany drący mordę Prezes + chyba głośniejsza kasjerka i w #!$%@? ochroniarzy chociaż do nich nie mam pretensji oni spoko wyjasnili mi na spokojnie, że taki mają regulamin plus jeden pokazał mi gdzie on jest. Ale ten prezes i kasjereczka #!$%@? narwani z morda na mnie wyskoczyli to sobie odpuściłem ale powiedziałem, że #!$%@? nie odpuszczę takiego #!$%@?ństwa.