Wpis z mikrobloga

@Nieprzyjazny_Ziemniak W pierwszym sezonie Gotham mieli normalne proporcje, ale w drugim policjanci na patrolu to na ogół czarna kobieta. Oczywiście są też biali policjanci- zazwyczaj skorumpowani. Baba z jajami FishMoonie. Na marginesie to mój ulubiony serial, bo ma tylko połowę tych standardowych elementów. Jak znasz jakiś inny podobny to mi napisz, bo takich szukam.
  • Odpowiedz
@Grzolsat: dlatego usunalem subskrybcje tego gowna. Juz nawet nie chodzi o propagande. Tylko oprocz kilku seriali, poziom jest zenujacy. A juz nie wspomne o tym, ze jak szukam filmu na ktory mam ochote to znajduje go, tylko adaptacje amerykanska ktore maja oceny po 4-5 :>
  • Odpowiedz
@Grzolsat A widziałeś nową Sabrinę? Połowa serialu to kobiety chcące być w męskich klubach, kobieta mająca 1,40 chcąca grać w męskiej drużynie koszykówki, romans kuzyna (czarnego geja) i kumpela Sabriny zmieniająca płeć i wszystkie postaci tlumaczace widzowi jakie to wspaniałe, nawet szkolny bully XDDD

No ale urojenia XDD
  • Odpowiedz
niestety zdarzają im się zupełnie nieuzasadnione zmiany głównych bohaterów. Przykład - death note.


@kochamschabowe: Znaczy, wszystkie postaci miały być grane przez Azjatów? Przecież akcja się dzieje w Ameryce?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BotGirl: pytasz mnie czy stwierdzasz fakt odnośnie miejsca akcji? Owszem to kolejna ze zmian, która nie spodobała się fanom oryginału. Zmiana osobowości protagonisty, można by wymieniać. Aktualna ocena na Filmweb death note to około 4, gdzie oryginał ma 8.4. Warto spróbować sobie odpowiedzieć czy warto było zmieniać tak mocno materiał źródłowy tylko po to by zrobić główną "dobrą" postać afroamerykaninem. ;)
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: Ale czy miałoby sens robienie bodajże czwartej adaptacji aktorskiej której akcja się dzieje w Japonii? Zaczerpnęli trochę z materiału źródłowego i chcieli skierować to do nowej widowni, międzynarodowe weeby i tak oryginalnego Death Note’a i tamte filmy znają, więc czemu by nie poeksperymentować ¯_(ツ)_/¯. A doszukiwanie się w tym że akcja została przeniesiona tylko po to by dodać czarnoskórą postać jest trochę paranoiczne imho~
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: Znaczy, to by miała być czwarta, ale chyba faktycznie się rąbnęłam, jedna seria filmów oraz spin-offów i jeden mini-serial. Tak czy owak, czy uważasz że robienie ponownie tego samego miałoby sens? Tamte filmy są wysoko oceniane na imdb z tego co widzę.
  • Odpowiedz