Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebuję porady.

Korzystam już od kilkunastu lat z play na kartę. Było to wygodne głównie ze względu na brak jakichkolwiek zobowiązań, ale teraz zmieniła mi się nieco sytuacja i podejście do korzystania z telefonu.

Bardzo mało dzwonię i smsuję(moja aktywność na screenie niżej). Za to dużo korzystam z internetu mobilnego, w ciagu ostatnich 30 dni kupuję już trzeci pakiet 3GB i czuję, że sie to trochę nie opłaca. Co robić?

Myślałem o jakiejś karcie specjalnie do internetu(mam dualsim) , ale i tak bede musial doładowywać tego playa zeby numer byl aktywny. W playu jest też jakaś formula solo z 15 gb internetu i nielimitowanymi polaczeniami za 30 PLN( opłaca się?)

A może przenieść numer, tylko gdzie?

#telefony #play #orange #tmobile #siecikomorkowe #aero2 #pytanie #pytaniedoeksperta
źródło: comment_BQf0RMMeXX7qYUOiJwm7f2OWaffHAdcJ.jpg
  • 11
@michelney: Ja ostatnio mam orange na kartę i kupuję pakiet za 25zł 15 gb internetu + nielimitowane sms/połączenia. W dodatku co każdy miesiąc powiększają ci przyznane ilości GB o 1, tak więc mam już 19GB co miesiąc + za doładowanie się dostaje więc w sumie chyba z 30-35gb wychodzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@play_polska: nie przejmuj się tylko pół roku będziesz miał ceny w miarę normalne później za to że byłeś dobrym klientem (czytaj dojna krowa) to żeby Ci się nie nudziło podniesiemy cenę o 100% nie dokładając w zasadzie nic.
Ps jeśli nie wysyłasz dużo mmsow oferta ofnk na dużo lepsza