Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomózcie. Mam betabankomackie myśli. Spotykałem się kiedyś z pewną dziewczyną. Było fajnie, jeszcze do zadnej czegoś takiego nie poczułem. Ale nie wyszło po jakimś czasie, poznała innego, jej ideał, zaszła w wieku 16 lat a teraz wychowuje sama dziecko. Kiedyś mnie dodała do znajomych na fb, zlajkowała profilowe, ale olałem to. Teraz mam beta-cuck-bankomackie myśli i boje się, ze jak się znowu odezwie to ulegnę. Dobrze zarabiam 3,5-4k/msc, jezdze bmw 5, duzo robiłem pod nią... Czuję jakieś połączenie, ze to TA.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 21
@Pilaf: Zależy od regionu, w normalnym wygląda to tak: 1k na wynajem i opłaty (ewentualnie kredyt na 20-30lat z ratą w okolicach 500-600 zł, tylko tu dochodzi koszt remontów i AGD) a reszta na życie, więc nie jest źle. Z drugiej strony 3-4k to można za "stanie przy maszynie" dostać i nie jest to żaden wyczyn.
@AnonimoweMirkoWyznania: @dump: w Łodzi (1 z najtańszych miast w Polsce) koszt wynajmu mieszkania 40 m2 to 2000 zł. Do tego rachunki + internet. Samo utrzymanie samochodu to jakieś 300-500 zł miesięcznie, licząc że nie jeździsz za wiele. Do tego wyżywienie, 700-1000 zł. Przy wypłacie 3500 zł, nie zostaje nic. A gdzie wypad na miasto, nieprzewidziane wydatki, ubrania albo zakup perfum, gdy ktoś nie chce czuć sie jak dziad? OP wyobraża
@Kamilzmarsa: to sobie zajrzyj na otodom i zobacz jak to aktualnie wygląda. możliwe, ze znajdziesz w niższej, ale lokalizacja będzie beznadziejna w pakiecie z meblami po starej babci.
OP wyobraża sobie, ze jest bajecznie bogaty i ta karynka leci na jego siano xD


@Pilaf: xD, tak jak pisałem: tyle to można wyciągnąć za prostą robotę "przy maszynie". To już wiecznie pijani budowlańcy sporo więcej wyciągają na miesiąc. Z drugiej strony to nie jest zła kasa, a Łódź to jest zły przykład - to duże miasto a większość Polaków żyje na wsiach lub w małych/średnich miastach. Tam zarobki OPa to
@Kamilzmarsa: link nie działa, poza tym sprawdź uważniej, do każdej ceny w ogłoszeniu ( mimo tego, ze jest 1500 zł to doliczają opłaty. Zazwyczaj jest to 400 zł czynszu administracyjnego + prąd, jakieś 100-150 zł. Do tego parking, dochodzi kolejne 200 zł). Więc jeśli wszystko podliczysz, to wyjdzie wiecej niż 2k.
@AnonimoweMirkoWyznania czego oczekujesz zadając takie pytanie na wykopie? Wiadomo, że tu sami samce alfa, które brzydzą się samotna matka (choć sami często nie wychodzą z piwnicy/ nie trzymali za rękę) oraz programiści 15k, którzy przepłacają za mieszkania, jak widać po powyższych postach @Pilaf, ew mieszkają z rodzicami i informacje o cenach pozyskują z drugiej ręki
Imo bierz się za nią. Najwyżej nie wyjdzie, a tak będziesz żałować resztę życia. Mnóstwo facetów