Wpis z mikrobloga

Jak ją położę na słońcu, to będzie miała udar?


@pogop: raczej nie, ale mnóstwo ludzi dostanie na jej widok orgazmu, ta wiertarka ma mnóstwo wiernych wyznawców uważających, że żadna współczesna, z młotowiertarkami włącznie nie może się z nią równać.

  • Odpowiedz
@Jarek_P: tru. Mój wujas taką ma, służy już około 30 lat, a może wincyj. Notabene zdjęcie do suchara wybrane nieprzypadkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pogop jeżeli już nie ma udaru to bieda edyszyn jest. A położenie na słońcu może odblokować ukryte opcje.
Wszystko dzięki metalowej obudowie. Projektujący nie przewidzieli, że ktoś na to wpadnie i nie zabezpieczyli metalowej obudowy przed nagrzewaniem. Jeżeli słońce nie wystarczy to polecam w piekarniku 220 stopni, aż będzie gotowa. :-)
Swego czasu wygrzewanie w piekarniku oblokowywalo opcje telefonu z racji materiału na rączce ale teraz przy cyfryzacji to juz jako ciekawostka
  • Odpowiedz
@pogop: Używam takiej po dziś dzień. Wstawiłem tylko włącznik z regulacją obrotów. A używam ponieważ przeżyła niebieskiego Boscha, skila, dwa nołnejmy Pegasusa, Black deckera, czerwona makite oraz dedre. No po prostu jest bezkonkurencyjna. Mam jeszcze dwie w razie awarii tej ale od 8 lat śmiga i na nic się nie zanosi.
  • Odpowiedz
@pogop: Ochui xD miałem taką kiedyś xD przypomniała mi się pewna #pasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo typowy polski remont odbywa się w blokach z wielkiej płyty, gdzie wywiercenie jednej dziury to godzina roboty i dwa stępione wiertła.

W amerykańskich "kartonowcach" jak chcesz powiesić obrazek to bierzesz wkrętarkę, przykładasz obrazek, w 5 sekund wkręcasz wkręta i masz obrazek, który będzie wisiał przez 20 lat.

A w Polsce?
  • Odpowiedz