Wpis z mikrobloga

@wytrzzeszcz: Powiem Ci że moja uprzejmość do Ciebie kończy się w tym poście. Bo co nie dodam związanego z kompem to zwykle Ci nie pasuje. Wiem że Cię po prostu dupa piecze bo siedzisz z resorakami na dziurawym biurku które masz pewnie od komunii. Więc albo zacznij normalnie komentować co jest faktycznie źle/dobrze albo rozsiądź się wygodnie na mojej czarnej liście.
Pobierz 5MinutWolnosci - @wytrzzeszcz: Powiem Ci że moja uprzejmość do Ciebie kończy się w ty...
źródło: comment_Duwtg6BnO1Dr9UbbBeqgENESySLwPYgJ.jpg
@5MinutWolnosci: Dej no jedną dużą podkładkę po klawiaturę i mysz i dwa jednakowe monitory montowane do ściany ( ͡° ͜ʖ ͡°) I pady wymień na te od X One, bo nie jestem w stanie uwierzyć nikomu, kto uważa, że tamte mu leżą bardziej.

@Mruvek: Kolego na tą dużą podkładkę jest promka w Media Expert 35CBL

Pady wraz dockiem dorwałem za grosiki i zarówno ja i mój różowy jesteśmy niedzielnymi graczami więc szkoda mi 300zł na dwa kontrolery, ale dzięki za opinię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@5MinutWolnosci: Ale mi chodziło o to, żebyś miał jedną podkładkę, bo głupio wyglądają dwie osobne. Oczywiście mogą być wygodne, ale nie ustawiałbyś tego wszystkiego tak, jakby Ci nie zależało na wygląddzie.