Wpis z mikrobloga

  • 109
Gdy byłem młody kisłem z ludzi którzy angażowali się w związek z kobietą z dzieckiem. Teraz jestem stary i straciłem głowę dla kobiety z dwójką bąbelków i kisne z siebie xD trzeba się porządnie napić w weekend ( ͡º ͜ʖ͡º) #zwiazki #przegryw
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rihter jak fajna baba i fajne dzieciaki to spoko xD
Chociaż sam bym tak nie zrobił.
Ale c--j, zobaczymy co życie pokaże, bo jak na razie to jestem w c--j wybredny i pewnie się skończy na babie z dzieckiem jak będę miał 35 lat xDDD
  • Odpowiedz
@Rihter: Wiesz , że istnieje duże prawdopodobieństwo, że ona robi WSZYSTKO co w jej mocy aby cię usidlić i ta gra skończy się tuż po ślubie? Bo pewnie to jest jej cel.
  • Odpowiedz
@Rihter: dużo zależy od tego w jakim wieku są dzieci i co jest z ojcem. Osobiście nie wszedłbym w relacje z kobietą co ma małe dzieci typu 2-5 lat, bo bałbym się, że miałbym robić za ojca.
Byłem pół roku z kobietą co ma dwójkę dzieci, ale chłopaki w wieku 16 i 12 lat, do tego mają ojca z którym spędzają co drugi weekend i są z nim normalne relacje.
  • Odpowiedz
  • 1
@Rihter jak laska zaciążyła z Sebą który s--------ł i miała wtedy 18 lat to faktycznie słabo w coś takiego wchodzić, ale jak kobieta jest powiedzmy koło 30stki czy dalej, a poprzedni związek po prostu się rozpadł, dzieci mają kontakt z ojcem itp. to jest zupełnie inna sytuacja i nie ma co tego stawiać na równi, bo różnie w życiu się układa, a błędów na tym polu nie popełniają chyba tylko wykopki
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: kolego, po kiego grzyba wdajesz się w polemikę z kobietą i jakimś tam AFC, który służy feministycznemu imperatywowi? Szkoda czasu, rób swoje. Ja wiem, Ty wiesz i sporo mężczyzn, którzy się "odłączają", że taka relacja to skrajny debilizm.
  • Odpowiedz