Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich #4konserwy, #prawakijestrobota, #kolorowaagitacja, chciałem tylko zadać szybkie pytanko.

Wielbicie zamachowca z #christchurch, bo pomordował złych muslymów i cheche zrobił to super memiarsko. Idziecie tym samym kropka w kropkę w narracji z 4chanem, jak jakieś mało rozgarnięte #npc.

To teraz zróbcie eksperyment myślowy. Wysyłacie w świat sygnał, że jak zrobisz dobry zamach, to zostaniesz gwiazdą. Będziesz, po prostu, sławny. To teraz popatrzcie sobie na ŚWIATOWĄ demografię, jakiego koloru mamy na świecie najwięcej?

I teraz, jaki region świata ostro się rozwija? Kogo z roku na rok przybywa w internecie, co było fajnie widać na #youtube , kiedy #pewdiepie walczył z Tseries?

I teraz te osoby zaczynają odkrywać sposób na pośmiertną chwałę i famę. Wiadomo, że tylko ten psychiczny promil, który istnieje w każdym społeczeństwie, no ale zjawisko skali, wróćcie do światowej demografii i popatrzcie na suche liczby.

O co mi teraz chodzi - ja osobiście nie szanuję w ogóle wspominania nazwisk i pomysłów zamachowców, czy pokazywania ich zdjęć. Jest to karygodne, bo wysyła niepoprawny sygnał w świat i tworzy niepotrzebnych copycat'ów. Nie może być tak, że w jakimkolwiek scenariuszu myśl:

jak odstrzelę X, to ludzie wysłuchają co mam do powiedzenia


wydaje się być sensowna. Jak beznadziejne są twoje idee, jeżeli jedyny sposób by ktoś cię wysłuchał to mordowanie niewinnych osób?
To trzeba tępić w zarodku i to m.in. nasze zadanie, anonów z internetu, by te osoby wyrzucić na śmietnik historii, by nikt o nich nie pamiętał. Wspominajcie ofiary, wspominajcie bohaterów, którzy próbują powstrzymać agresora. Ale agresor zasługuje na wieczne potępienie i zapomnienie.


#neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow (dla zasięgów ( ͡° ͜ʖ ͡°)) #przemyslenia #smutnazaba #niepopularnaopinia
  • 15
zadam to pytanie chociaz moj wizerunek lewaka ucierpi


@Kjedne: tak jest, bo lewacy karają za myślenie i zmienianie poglądów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy nie podales przypadkiem dokladnie przyczyny dla ktorej powinnismy zatapiac pontony a przynajmniej je zawracac ?


@Kjedne: jak skuteczne są blokady migracyjne w powstrzymywaniu zamachów?
Ja bym powiedział, że totalny ban na wszelki ruch muzułmanów byłby bardziej zamachogenny niż to co mamy teraz
tak jest, bo lewacy karają za myślenie i zmienianie poglądów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nieprzyjazny_Ziemniak: nie, raczej chodzi o to, że przecież każdy lewak chce ci sprowadzić araba do domu


jak skuteczne są blokady migracyjne w powstrzymywaniu zamachów?

Ja bym powiedział, że totalny ban na wszelki ruch muzułmanów byłby bardziej zamachogenny niż to co mamy teraz - #!$%@? odebraniem wolności ludzie są bardziej podatni na radykalizację, ponadto