Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj wykreślanka troszeczkę wcześniej, ale odpada Inpost, który zajmuje 3. miejsce a miał 39.60% głosów. I tym sposobem doszliśmy do finału: zagłosuj na gorszą firmę kurierską! Do dzieła
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
Pobierz
źródło: comment_CFRCKDOapi1wSGNWy1owEW3Vdz8aj1WE.jpg

Zagłosuj na gorszą firmę kurierską:

  • UPS 40.8% (144)
  • Fedex 59.2% (209)

Oddanych głosów: 353

  • 19
@oba-manigger: u mnie w miescie obie to masakryczne gowno, najlepszy u mnie jest chlopak który w dpd jezdzi, zawsze zadzwoni ze jedzie i spyta czy mam kase, jak nie mam to na lajcie podjeżdża sobie na drugi dzien, czasami zostawia paczke i przyjezdza oo hajs drugiego dnia, a ta #!$%@? z upsu wiecznie placze ze kasa nieodliczona albo ze nie mam, jak mu powiedziale zeby zadzwonil i powiedzial ze jedzie to
@Vafik: mogl to by dzban zadzwonic aby mial ta kase, do mnie codziennie przyjezdza kazda mozliwa firma kurierska, lacznie idzie od 3 do 15k plnow dziennie na przesylki, a nie prowadze zeszytu ile tego przyjedzie, wiec czasami kasa pojdzie na tych co przyjechali najpierw a dla niego nei zostanie bo jasnie pani zawsze ma czas i jest kolo 16 a nie jak inni z ranca, i tylko on ma wieznie problem
@Sweet_acc_pr0sa To, o której do Ciebie przyjeżdża dany kurier, zależy dużo od tego jaki ma rejon. Sam kiedyś jeździłem. W kilku firmach, czy ogólnie miejscach, byłem jednym z pierwszych kurierów, a w innych ostatni. Nigdy nie miałem problemu z tym, żeby ktoś, kto regularnie zamawia paczki, nie miał uszykowanej kasy, bo byli to ludzie z RiGCz'em.
No i nikt nie będzie wywalał roboty do góry nogami, bo gdzieś jest jakiś nadęty klient.
@Branco_Amigo: prosze cie xD jeden telefon do hurtowni ze mialem problem z kurierem i zmieniaja mi spedycje i wyjebuszi nie musi mi wozic jakis genniusz z dhlu czy innego szajsu xD problem mogl by sie pojawiac tylko przy jakis pojedynczych zamowieniach ale tego nie zalatwial bym z toba, bo ty w takim wypadku jestes nikim xD ogniwem najprostszym do zastapienia, jedyna grupa zawodowa w tym kraju, ktorej nie brakuje na rynku
@Sweet_acc_pr0sa Łudzisz się. Gówno załatwisz, bo na końcu dzwonią do tego, co ma paczkę - kuriera. I też proszą żeby zawiózł, bo jakieś dziecko płacze. Skargami sobie tyłek wycierałem.
Nikim to jest jakiś idiota, co nie ogarnia ile czego i za ile zamówił.

Zawsze mnie to bawiło, że jakiś klient myśli, że jest wielkim panem, bo 15 zł za przesyłkę płaci. A słoma z butów wystaje. Janusz Cebularz xD
@Branco_Amigo: jezeli kiedys bedziesz mial 4 pracownikow zajmujacych sie zamowieniami z roznych galezi tego co potrzebujesz to zrozumial bys ze mozna niewiedziec co sie zamawia, bo uwaga mam to w #!$%@?, ma byc zamowione i ma starczyc montazysta na wyprodukowanie towaru, raz jest tego wiecej innym razem mniej, szkoda mojej glowy zebym pilnowal pracy za ktora place, ja pilnuje zestawien kwartalnych i pieniedzy, ale nie siedze codziennie wieczorem z kalkulatorem czytajac
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oba-manigger: UPS? #!$%@? #!$%@? #!$%@? nawet nie był łaskaw zostawić avizo (pomijam, że nawet byłem wtedy w domu) tylko od razu paczkę zawiózł do punktu odbioru na jakimś #!$%@?. W sklepie się okazało, że nie byłem jedyny, któremu ten #!$%@? laps nie dostarczył przesyłki, nie poinformował, nie zostawił avizo, tylko od razu wywózł gdzieś na zadupie.

OBY CIĘ #!$%@? #!$%@? STRZELIŁ PEDALE.