Wpis z mikrobloga

Reżyser czwartego odcinka tłumaczy scenę pożegnania z Duchem mówiąc, że scena wygląda jak wygląda przez ograniczenia CGI oraz fakt że Wilkory to tak naprawdę powiększone cyfrowo wilki i ciężko się z tymi zwięrzętami pracuje. Taa, zwierzęta ciężkie w pracy, nie da się zrobić sceny głaskania picrel ¯\_(ツ)_/¯
#got #graotron
W.....o - Reżyser czwartego odcinka tłumaczy scenę pożegnania z Duchem mówiąc, że sce...

źródło: comment_uTeDuMlDFBsNr8Uc0egeu8DIt5v6TSJ0.jpg

Pobierz
  • 13
Reżyser czwartego odcinka tłumaczy scenę pożegnania


@Wobolobo: gówno mnie to obchodzi. Oglądam serial i tylko to mnie interesuje, ale widzę że tak #!$%@? sezon, że żeby wiedzieć o co w nim chodzi, to oprócz serialu muszę jeszcze oglądać: "Gra o tron za kulisami" na HBO, "Gra o tron wyjaśnienia" w HBOGO, "Gra o tron o co chodzi" w HBOGO, wywiady z twórcami i aktorami w 4 wywiadach telewizyjnych live na 3
@Wobolobo: Swoją drogą, wiedzą, że #!$%@? a próbują się tłumaczyć. ¯\_(ツ)_/¯ Spuścić łeb, przyznać rację i wtedy ludzie zaczynają rozumieć i wybaczać. A tak pozostał tylko śmiech...
@Wobolobo: @FigleMigle: nie wiem czy mam dobre dane ale to nie czyste husky tylko takie mieszanki husky z owczarkiem i malamutem - czy jakoś tak. Northern Inuits Dog się nazywają i z tego co pamiętam są hodowane w Irlandii Północnej. Wszyscy aktorzy grający Starków - Jon też ( ͡° ͜ʖ ͡°) dostali propozycję wzięcia psa za darmo, ale tylko Sansa skorzystała. Bran bardzo chciał, ale starzy