Wpis z mikrobloga

To ja mam pytanie. Wawa wieczór- na ulice wyjezdza kupę zajebistych fur eMki, merce, audiole za 200- 300koła. Kto tym kuwa jezdzi?? Skąd gogusie na oko lat 30 mogą sobie pozwolić na takie cuś. Tylko nie piszcie ze starzy bogaci bo to chyba jakis mały odsetek. Bardziej zabawki w leasing?
No nie mam żadnego źródła zeby się dowiedziec.
#motoryzacja #pytanie
vauecki - To ja mam pytanie. Wawa wieczór- na ulice wyjezdza kupę zajebistych fur eMk...

źródło: comment_2Fx3hjmZovtKfYA4R9bRBcSjislz32lV.jpg

Pobierz
  • 27
@vauecki Pracują? Prowadząc działalność, o ile nie jesteś hydraulikiem generujacym przychód na poziomie kilku k cebulionów miesięcznie, nie stanowi wielkiego problemu leasing na dobre auto. Poza tym, nie każdy pracuje za 5k brutto.
@vauecki: niezbyt inteligentny typ z którym chodziłem do tej samej klasy w gimnazjum w wieku 20 lat też śmigał samochodami tego pokroju.
Teraz koleżanka z tej samej klasy została sama z jego dzieckiem, a on wyparował po kilku dłuższych "urlopach". Zostało po nim konto na vkontakte, a już wcześniej parę razy słyszałem, że bywał u ruskich

To tyczy się raczej tych mniej legalnych sebiksów, a reszta to już różnie( ͡°
@hwk1988: wiem o wypozyczalniach. Pomijam ile fur jest zabunkrowanych w garazach- ile razy bywałem gdzies u znajomnków, bogolskie podziemne garaze a tam super sportowe fury. No tego jest cała masa.
Wiem ze ziomek miał dobry biznes to składał (upgradeował) taką furkę i zmiescił się cos w 300koła. Ale to przez iles lat i po paru latach jak się wyszalał to stwierdził że opycha ją dalej bo parzyło w dupsko jak dochodziło do wymian, choćby samych części eksploatacyjnych, które na tamten moment warte były używanej nienajgorszej fury.
@vauecki Jest pewnie szansa, że część kasy na te fury to z jakiejś lewizny, ale większość pewnie legit. Takie czasy, masz głowę na karku, zarabiasz. Warszawa też trochę inny świat, jeśli chodzi o pieniądze :)
@vauecki: jak dobrze wygladasz to z ulicy Cie biora do jakis fajnych biznesow, telewizji, generalnie latwo wtedy o hajs. Nigdy nie widzialem zadnego mirka-programisty w takim aucie, zazwyczaj to jakies pędzle. Mysle ze jako ze jest to Wawa to sa to bananowi ludzie instagrama w wiekszosci, ktorzy dostaja dobry hajs za reklamowanie roznych produktow. Druga, mniejsza grupe stanowia dzieci bogatych rodzicow.