Wpis z mikrobloga

Miry, mam zagadkę dietetyczną. Potrzebuję lekkostrawnego szejka proteinowego na śniadanie a konkretniej jakie składniki kupić? Dzisiejszej nocy nie spałem bo spędziłem czas z łbem w kiblu... Jakiś wirus czy inne badziewie. Chodzę na siłownię regularnie i dość mocno się przykładam, żeby mięśnie miały się z czego odbudowywać. Tym bardziej w tym tygodniu #!$%@?łem najbardziej i mam zakwasy w kilku partiach mięśni.

A może zamiast szejka jest coś innego co zminimalizuje straty?
#mikrokoksy #mikrokoksyprzepisy #silownia #dieta
  • 11
woda + mieszanka owocowa + bialko + blender


@updater: idealny przepis na sraczkę.

Chodzę na siłownię regularnie i dość mocno się przykładam, żeby mięśnie miały się z czego odbudowywać


@zmasowanyatak: nie martw się, od jednej wirusówki mięśnie ci nie znikną. Pij dużo wody, wciągaj elektrolity i wróć do normalnego jedzenia jak się uspokoi brzuch. Białko może podrażniać żołądek.
@updater: no jak radzisz komuś, kto ma problemy żołądkowe, żeby żarł na to białko w prochu i mieszankę owocową, to nie trzeba być tytanem intelektu, żeby domyślić się że takie coś może podrażnić jelito/żołądek.
@updater: ...

nie wjeżdżaj mi tu z mądrą łaciną, tylko miej trochę doświadczenia życiowego. Komuś z problemami żołądkowymi polecisz jedzenie jajek? A może twarogu? Nie? To #!$%@? polecasz to, co powoduje wzdęcia?
@biesy nie ma co z toba dyskutowac dalej bez merytoryki. Mi jak i kolegow najczesciej to ratowalo przed tym zeby cokolwiek zjesc i poczuc sie lepiej a nic nie daje kopa jak cuker z owocow wraz z witaminami w nich jak i szybko wchlanialne bialko(chyba ze zmasowanyatak na szybko sobie ugotuje ryz(wegle) i polaczyc z czymkolwiek jak nie ma sily, chociaz tutaj zalezy jak kto toleruje ryz podczas choroby). Chyba nie trzeba