Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mna pierwszy motocyklowy kompot! Oto moje pierwsze moto, zdjęcia prosto z oglądania. Teraz tylko rejestrowac i jezdzic!
Kawasaki er 5, 1997, 17k przebieg (sprawdzane przez mojego fachowca od moto) stan jak z "fabryki".
Jezdzila na nim kilka lat kobieta i dostosowala go mega do jazdy pod siebie. Kolor zmienila, bo taki ladniejszy (sprawdzane, czy nie było szlifu czy rys) W zestawie navi garmina, podgrzewane manetki, kufry, szybka i owiewki na łapki. A wszystko za psi grosz. Tak tez #motocykle witajcie i prosze o cieple przyjecie nowego ludzia :D
Teraz tylko zostało mi pouczyć się techniki jazdy i do zobaczenia na drodze MotoMirasy
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Btw kazda e-lekture na temat budowy motocykla itp. itp. chetnie przygarne. Podrzuć człowieku jak coś masz :)
#chwalesie #motoryzacja
GoplanaLodz - Mirki, pijcie ze mna pierwszy motocyklowy kompot! Oto moje pierwsze mot...

źródło: comment_yo8UGGoUsQDEYz3npPxh2gp26Xjzs6k5.jpg

Pobierz
  • 168
  • Odpowiedz
Ale niedługo kupię sobie skuterka 125 do latania za grosze. Szerokiej drogi


@opostrans: prędzej cię na tym skuterku zabiją niż na ścigaczu no chyba że sam nie potrafisz się kontrolować i musi cię ograniczać mały silnik.
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: jeśli jedzie prosto, gdy hamuje nie ma bicia, odpala na strzał i nie ma wycieków to nawet jakby dachował na każdą stronę, to nic ;)

Jeśli jesteś kobietą to przygotuj się na fale adoratorów :p Nie wiem dlaczego ale większość motocyklistów chce za żonę motocyklistkę :p A motocykl powstawał właśnie po to aby od bab uciec (bez urazy) !!

I jedź na szkolenie na torze. Mogę polecić fajna ekipę
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: nie ma okazji, jak ktoś dbał to by nie oddał za grosze.
Generalnie jest po szlifie, ponadto ktoś odmalował, ale naklejek nie dał? Serio?
Poza tym jak kobieta na tym jeździła jak tylny amor ma ściśniętą sprężynę.
Weź podnieś przednie lagi, bo tak nie powinno być. Do tego wymień siedzisko na coś normalnego i jeździj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Gorbo2004 takiego czegos szukalam! @RatKing ze wszystkimi duperelkami 1k euro. Ale ciężko bylo znalezc sztuke w takim stanie i cenie xD @Kotniepies siedze w IT, gram duzo i w miare dobrze nawet, jezdze troche na MTB, podnosze zelastwo na silce i znam sie na pilce kopanej, a do tego bawilam sie troche w elektronike swojego czasu. Jak doloze do tego moto, to ohoho xD Ale co do moto, wlasnie
  • Odpowiedz