Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mna pierwszy motocyklowy kompot! Oto moje pierwsze moto, zdjęcia prosto z oglądania. Teraz tylko rejestrowac i jezdzic!
Kawasaki er 5, 1997, 17k przebieg (sprawdzane przez mojego fachowca od moto) stan jak z "fabryki".
Jezdzila na nim kilka lat kobieta i dostosowala go mega do jazdy pod siebie. Kolor zmienila, bo taki ladniejszy (sprawdzane, czy nie było szlifu czy rys) W zestawie navi garmina, podgrzewane manetki, kufry, szybka i owiewki na łapki. A wszystko za psi grosz. Tak tez #motocykle witajcie i prosze o cieple przyjecie nowego ludzia :D
Teraz tylko zostało mi pouczyć się techniki jazdy i do zobaczenia na drodze MotoMirasy
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Btw kazda e-lekture na temat budowy motocykla itp. itp. chetnie przygarne. Podrzuć człowieku jak coś masz :)
#chwalesie #motoryzacja
GoplanaLodz - Mirki, pijcie ze mna pierwszy motocyklowy kompot! Oto moje pierwsze mot...

źródło: comment_yo8UGGoUsQDEYz3npPxh2gp26Xjzs6k5.jpg

Pobierz
  • 168
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoplanaLodz: mialem eryka czerwonego '99 przez 4 lata. Bardzo milo go wspominam:) sprzedalem go tylko dlatego ze mam 187cm i niestety trochę był dla mnie niewygodny. Podróż we dwie os to tez mordęga na dłuższe trasy.
Hamulec tył tez slaby punkt. Jednak moto fajny i nigdy mnie nie zawiodl:)
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: nie zważaj na tych malkontentów. Mam ER5 już 6 lat, 60k km napykane, po szlifie i jeździ się wspaniale. Trochę słaby jeśli chodzi o osiągi ale to nawet lepiej bo pewnie bym się szybko zabił na czymś szybszym. Tak jak @randomguy_ napisał: nawierć 6 otworów dookoła głównego wylotu w tłumiku dla polepszenia dźwięku, bo pewnie ćwierka jak każda ERka ;) miłego użytkowania!
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: właśnie wbrew pozorom nie działa jakoś wyraźnie głośniej, bo nie nawiercasz go tam gdzie ci debile którym to pierdzi i wyje 2 wioski dalej. Po prostu przestanie ćwierkać + wydobędzie fajny dźwięk rzędowej dwójki ;) oczywiście podbije Ci parę dB do hałasu, ale nie jest to diametralna różnica
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: 17k przebiegu przez 22 lata.
A tu mi jedzie czołg!
To wychodzi mniej niż 1k rocznie.
Jeżdżąc okazyjnie wokół komina to spokojnie 2k rocznie. 5k przy częstej jeździe a jak trasy to już wgl 10k.
50k ma na bank. Dobrze utrzymany to go skręcili albo stał. A to jeszcze gorzej, bo jak sprzęt stoi to się potem wszystko sypie.
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz:
To teraz tylko:
Zakup i lektura książki (niekoniecznie w całości, ale chociaż pierwsze pół) Motocyklista doskonały.
Obejrzenie filmu: "Biblia pokonywania zakrętów" - można kupić za dwie dychy, albo na YouTube często jest cały (nawet z napisami).

Te dwie pozycje NAPRAWDĘ dużo dają - bardzo wiele w kwestii bezpieczeństwa i bardzo wiele w kwestii przyjemności z jazdy.
  • Odpowiedz
  • 0
@vuelo juz jutub odpalam jak tylko znajduje czas :D a do ksiazek nie mam dostepu, tylko ebooki dam rade ogarnac. WLASNIE bardzo chce douczyc sie techniki itd. Bo raz mialam slizg i trochę mi sie slabo zrobilo :d

@boryson LwG! Wzajemnie :)
  • Odpowiedz