Wpis z mikrobloga

Z góry przepraszam za spoilery z filmów x-men od 1 do 3 oraz przeszłość która nadejdzie i apocalypse jeśli ktoś nie oglądał.

Witam, oglądałem ostatnio kilka filmów x-men, i moje pytanie jest takie. X-men przeszłość która nadejdzie rozgrywa się podobno około 10 lat po ostatnim bastionie. Ale czy jest jakiś film albo coś innego co łączyło by w całość te dwa filmy? Generalnie to zaciekawiłem się tą serią i jeszcze kilka rzeczy mnie zastanawia. X-men pierwsza klasa jest prequelem serii natomiast przeszłość która nadejdzie ma swoją kontynuację jako x-men apocalypse oraz akcja dzieje się równoległe 10 lat po ostatnim bastionie oraz pierwsza klasa. I tutaj jest kilka nieścisłości dla mnie, czy jest jakiś film łączący ostatni bastion i przeszłość która nadejdzie? Dlaczego Jean Grey nie poznała wolverina w 1 części x men jeśli widzała go w filmie x-men apocalypse kiedy akcja działa się w 1983 roku. Gdzie w 1 i 2 części był bestia jeśli w tych dwóch częściach był z profesorem? Może ktoś wytłumaczy, napisze co obejrzeć. Chętnie poczytam
#xmen #marvel #filmy
  • 5
@fryzeek: Temat ogólnie wałkowany tysiąc razy... Napisałbym użyj google, ale to nie elektroda tylko wypok i tagi nie działają, więc śpieszę z odpowiedziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

X-Men 1-3 i The Wolverine dzieją się po sobie gdzieś na przełomie XX i XXI wieku i 10 lat później wybucha wojna z Sentinelami, potem nakręcono prequel - "First Class dziejący się w latach 60tych